Skocz do zawartości
ZabicCie

[Skarga] Arena ZosiazMarsa

3 odpowiedzi w tym temacie

ZabicCie    0

1. Twój nick:Zabić Cię? (Treść ukryta)
2. Twój Steam ID:STEAM_1:0:143023882
3. Nick osoby, która złamała regulamin: Zosia z Marsa
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: niestety ale nie podam ponieważ nie znam
5. Data zdarzenia:22.02.2017 około godziny 22:05
6. Powód skargi: Bezpodstawny MUTE, GAG oraz BAN ( może i trochę podstawny, ale skoro regulamin to powinien obowiązywać wszystkich a, nie wybranych - BEZ KOLESIOSTWA!!!!!)
7. Dowody:. hmm... dema macie troszkę opóźnione

Witam. Chciałbym złożyć skargę na admina ZosiazMarsa który najpierw zmutował mnie za to że nie dałem się poniżać, następnie zgagował mnie za to że NIE DAŁEM SIĘ PONIŻAĆ, po czym zbanował mnie po tym jak napisałem mu na [email protected] że napisze na niego skargę oraz nazwałem go ciulem którym zwyczajnie jest ponieważ innym graczom przyzwala na wyzywanie innych a nowym na obronę już nie. Nie dostałem żadnego pouczenia itp. wiem że nie powinienem go nazwać ciulem, ale jak inaczej nazwać gościa który nie panuje nad emocjami, trzyma stronę stałych graczy itp.  To wszystko byłoby jeszcze zrozumiałe gdyby nie blokady na 9999minut i ban na nie wiadomo ile bez podania powodu, tym samym domagam się odbanowania mnie, nie musi być w trybie natychmiastowym, ale w jakimś konkretnym czasie a, nie że nie wiadomo na ile...(?) perma dostałem czy ile? Na prawdę taka osoba reprezentuje ten serwer? Osoba bez doświadczenia? Bez opieki psychologicznej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edu    88

Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi muszę stwierdzić że nie tylko dema są tu opóźnione. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    263

http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=20246

Za to należała ci się dokładnie taka blokada jaką dostałeś, a zwyzywanie admina na [email protected] jest podstawą do nadania dodatkowo bana. 

To, że ktoś na ciebie bluzgał, nie oznacza że wolno ci się odgryzać. Od tego są skargi, chociaż chyba nie wszyscy są w stanie to zrozumieć.

28 minut temu, ZabicCie napisał:

Osoba bez doświadczenia?

A nieprawda, Zosia z racji pracy w przedszkolu jest świetnie wykwalifikowana do opieki nad niektórymi graczami areny... bez pokazywania palcem :)

Skarga jest bezpodstawna.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej