Skocz do zawartości
vWvArTuReKvWv

Podanie o Admina

4 odpowiedzi w tym temacie

Napisano (edytowane)

1. Twój nick oraz SteamID: vWvArTuReKvWv STEAM_1:0:117067925

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3749

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": Myślę, że mam dobry kontakt z graczami zazwyczaj gdy ktoś potrzebuje pomocy to staram się pomagać w miarę możliwości i utrzymywać pozytywną atmosfer tak aby nie było problemów z jakimiś niejasnościami. Oczywiście staram się aby inni gracze którzy nie znają regulaminu dowiedzieli się trochę o nim ale to już w czasie gry ponieważ mało kto zapoznaje się z regulaminem przed grą. Sam też nie jestem doskonały ale swoją kare przemyślałem.                   

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i lubię sobie porozmawiać 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Gdy tylko mam wolny czas w tygodniu jest to raczej 16-21 a w weekend od 10 do 22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem adminem w 1.6 ale część komend przyswajam sobie w wolnym czasie.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak

Edytowane przez vWvArTuReKvWv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Furnick    3

Jest dużo adminów więc na obecny moment jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgłoszenie nie musi być zaakceptowane na ten moment bo i tak gram na serwerze także ewentualny moment wstąpienia do waszego grona jest dla mnie dowolny. I jeśli jest odpowiednia liczba adminów to zgadzam się w 100% z decyzja.

Edytowane przez vWvArTuReKvWv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AdventuRico    32

Podanie odrzucam. Na dzień dzisiejszy nie planuje przyjmować nowych adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To nie jest miejsce na dyskusje. @Repcakprzypominam, że nie jesteś adminem. Do momentu rozpatrzenia zamykam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID:  Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339 3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat. 4. "Dlaczego ty?":  Po pierwsze to tylko i wyłącznie wy wiecie czy zasługuję na tą rangę. Po drugie mam teraz bardzo dużo wolnego czasu, spowodowane jest to wakacjami, w dni które chodzę do szkoły w sumie będę chodzić mam czas od godziny 15-16 do 22-23 na granie. Wiem że moje sesje nie są zbyt dobre, ale ile można grać, po jakimś czasie gra się nudzi. Jestem aktywnym graczem, jeśli wymaga tego sytuacja, po co mam grać jak nie ma to celu. Na koniec powiem że zrozumiałem swoje wcześniejsze błędy, wiem co robiłeś źle. Mam nadzieję że mi zaufacie i dacie mi szansę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami.  
    • Ban nadany prawidłowo, ale ponieważ jest to twój pierwszy tego typu wybryk skracam go do 1 dnia. Następnym razem nie spodziewaj się taryfy ulgowej.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×