Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
kr1ster

Podanie o Admina DUST II / MIRAGE

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: 

✔ ★ к1ѕтєя ✔ ★     STEAM_0:1:512924040

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19423

3. Twój wiek: 17 lat

4. "Dlaczego ty?": Chciałbym opiekować się serwerem gdyż spędzam na nim dużo czasu.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam i korzystam 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 15 - 23 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem adminem na serwerach CS - H**** , lecz z z powodu małej aktywności i nierozwijaniu serwerów ze strony własciciela zrezygnowałem , tak znam na pamieć komendy [SM].

Posted (edited)

@ZeVcio @Bienio @GansiGame 

@Lord Yabol @FarQ ?

Chłopaki jakieś opinie?

Gracz aktywny, sympatyczny, jestem na tak 

Edited by KzNNN

Mam mieszane odczucia, ale poczekajmy na resztę

Posted (edited)

gracz jest aktywny, ma doswiadczenie w administracji, i przydalaby sie pomoc na serverze. 

jestem na TAK

Edited by Bienio

Niezła historia czatu. Testa dostaniesz tylko pod warunkiem że takie coś się nie powtórzy.

Czekam na resztę.

2 osoby miały zgłoszone nieobecności, ale @xNevox i @Dat Boi!!!! moglibyście się wypowiedzieć tbh.

OP przez cały czerwiec przegrał wszystkiego jakieś 8h, a w lipcu ma jak dotąd tylko 2 connecty. Udało mu się jednak sporo powyzywać.

Wrócimy do tematu jeśli poprawisz aktywność i przestaniesz obrażać innych graczy. Na chwilę obecną odrzucone.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

• Create New...