Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

fLick

Podanie Na Admina dd2/mir

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Twój nick i SteamID: fLick STEAM_0: 0: 107022203

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=17491

3. Twój wiek: wiek - 20 lat

4. „Dlaczego ty?”: Często gram na serwerze i chociaż pochodzę z innego kraju, jest to jedyny serwer na mojej liście ulubionych. Pomyślałem, dlaczego nie spróbować uczynić gry sprawiedliwą dla siebie i innych.

5. Czy masz mikrofon i czy go używasz? Tak, mam.

6. W jakich godzinach grasz najczęściej: 12.00-15.00, 17.00-00.00

7. Jakie masz doświadczenie w administrowaniu serwerami, czy znasz podstawowe komendy SM: był administratorem na jednym serwerze, rozumiem komendy

8. Należysz do grupy Steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Wymagane): Tak

9. Czy przeczytałeś regulamin forum i serwera, do którego masz dostęp?  tak

Edited by fLick

Try to translate this application.

11 minut temu, KzNNN napisał:

Try to translate this application.

przepraszam, mój błąd

Miły gracz polecam. 

Posted (edited)

Sesje OK ale czat no niestety...

e5TqktD.png

Jestem neutral ale można by było dać szansę bo po mimo tego na chacie to generalnie gracz bardzo aktywny

Edited by xNevox

Posted (edited)
11 minut temu, xNevox napisał:

Sesje OK ale czat no niestety...

e5TqktD.png

Jestem neutral ale można by było dać szansę bo po mimo tego na chacie to generalnie gracz bardzo aktywny

to było kilka razy i tylko przemawia do facetów z hackami.

Edited by fLick

Teraz, fLick napisał:

to było kilka razy i tylko przemawia do facetów z hackami.

ja rozumiem ale nawet jeśli to nie powinny ci puszczać nerwy lepiej czasami nic nie pisać bo właśnie w takim przypadku jak podanie na admina może się to odbić

4 minuty temu, xNevox napisał:

ja rozumiem ale nawet jeśli to nie powinny ci puszczać nerwy lepiej czasami nic nie pisać bo właśnie w takim przypadku jak podanie na admina może się to odbić

Dobrze, rozumiem. przepraszam

@KzNNN @GansiGame (i ktokolwiek inny kto nie jest na urlopie) - w wolnej chwili napiszcie swoje ostateczne opinie proszę.

Posted (edited)

Gracz aktywny na serwerze, przyjazny,  lecz jestem neutralny.z uwagi na to ze Flick nie jest Polakiem i mogą pojawiać się problemy przy np.  powodach muta czy bana. Decyzja należy do Ciebie @Lord Yabol

Edited by KzNNN

Posted (edited)

Gracz naprawdę przemiły i przesympatyczny i to jest jak najbardziej dobry kandydat na admina lecz jest właśnie problem z tak jak napisał wyżej @KzNNN. Lecz jest jedno rozwiązanie mianowicie google tłumacz jest to rozwiązanie lecz czasochłonne. Ja jestem  3/4 na TAK  ale to ty podejmujesz decyzje @Lord Yabol

Edited by GansiGame

Nadaję testa na próbę.

@fLick zapoznaj się proszę z regulaminem i tematami w AdminZone na forum. W razie problemów ze zrozumieniem zapisów kontaktuj się proszę z innymi adminami DD2/MIR albo ze mną na forum. W przypadku ponownych wyzwisk będziemy musieli się rozstać.

Powody w SourceBans możesz pisać po ukraińsku cyrylicą lub po angielsku.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

• Create New...