Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Majka

[Odwołanie do bana] [Surf Combat] Majka

Recommended Posts

 

1. Twój nick: Majka
2. Twój Steam IDSTEAM_0:0:95813559
3. Link do sourcebans:  http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:95813559&advType=steam
4. Data zdarzenia: 26-07-2020   20:12
5. Opis zdarzenia:  Oddałem nietypowy strzał tak jak widać na demku (http://dema.max-play.pl/demos/demacsgo-surfcombat/auto-20200726-201203-surf_monster_dust2fix_go_mp.dem.bz2). Administracja uznała go jako wystarczająco nietypowy i dostałem permanentnego bana za Aimbota. Nigdy nie tykałem cheatów do żadnej gry, tymbardziej do gry, którą teraz katuje,czyli CS:GO. Był to strzał na ogromnym farcie, myślę, że każdy wykonał kiedyś taki szcęśliwy strzał (w moim wypadku nie do końca taki szczęśliwy, bo dostałem bana). Moje konto nie ma blokady VAC, byłem w top5 serwera parę miesięcy temu i niedawno jeszcze się znowu łapałem na top5, jakbym faktycznie miał jakiegoś rodzaju cheaty to już zostałyby one raczej odkryte. Gram tutaj od prawie roku i niechciałbym, aby fartowny strzał zmienił  moją reputacje. Rozumiem podejrzenia administracji, bo strzał faktycznie wygląda bardzo podejrzanie, ale nie miałem, ani nie mam żadnego rodzaju wspomagaczy. Prosiłbym o zrozumienie mnie i spojrzenie na to z mojej perspektywy, trafiłem super strzał i dostałem za to bana na moim ulubionym serwerze :(.


Mój poprzedni post został zamknięty, z góry przepraszam za dodawanie kolejnego, ale jest to dla mnie okropne, że dostałem fałszywego bana i chciałbym jak najszybciej wyjaśnić sprawę.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoje odwołanie jest aktualnie weryfikowane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaraz zobaczę demo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OP jest czysty, ale akcja wygląda na tyle dziwnie że pewnie sam dałbym bana za cheaty jakbym to widział live.

 

 

@edit ZimnyFrozen póki co jest offline, więc na ten moment bana ściągam i nadaję VIPa na 7 dni w ramach rekompensaty.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

×
×
  • Create New...