Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
GuntruX

[Odwołanie][DD2] GuntruX

Recommended Posts

1. Twój nick: GuntruX
2. Twój Steam IDSTEAM_1:0:172583975
3. Link do sourcebans: np.

https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=guntrux&advType=name

4. Data zdarzenia: 13.08.2020 Godzina 22:32

5. Opis zdarzenia: Grałem sobie kilka rund, użyłem binda "Wallhack version 1.4.912 is On", zabiłem kilka osób. Admin  🌸『°×ZeVcio×°』🌸™ nie wszedł na spec, ani nie sprawdził. Tylko od raz dał bana. Od kiedy ot tak można zbanować kogoś nie sprawdzając go?

1 godzinę temu, GuntruX napisał:

1. Twój nick: GuntruX
2. Twój Steam IDSTEAM_1:0:172583975
3. Link do sourcebans: np.

https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=guntrux&advType=name

4. Data zdarzenia: 13.08.2020 Godzina 22:32
5. Opis zdarzenia: Grałem sobie kilka rund, użyłem binda "Wallhack version 1.4.912 is On", zabiłem kilka osób. Admin  🌸『°×ZeVcio×°』🌸™ nie wszedł na spec, ani nie sprawdził. Tylko od raz dał bana. Od kiedy ot tak można zbanować kogoś nie sprawdzając go?

1. Używanie jakich kolwiek bindów na serwerze jest zakazane.

2.Pisząc "Wallhack version 1.4.912 is On"  teoretycznie przyznajesz sie do czitowania a ja miałem do sprawdzenia inną osobę więc nie rodzielę się na serwerze na 3 inne osoby kiedy jestem sam. Gdybyś takich wiadomości nie pisał wszystko było by w porządku.  Chciałeś się popisać to co mam więcej napisać. Ban może być zdjęty jeżeli demo pokaże że nic nie ma.

@FarQ

Nie było upomnienia z Twojej strony, że nie wolno używać bindów itp.

Godzinę temu, GuntruX napisał:

Nie było upomnienia z Twojej strony, że nie wolno używać bindów itp.

Nie powinienem był cię upominać. Wchodząc na serwer akceptujesz również jego regulamin jakim jest objęty. Tak jak już mówiłem 3 os. na raz nie ogarnę w jednym momencie 😅

Odbanowany

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

• Create New...