Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Bytnar

Podanie ^^

Recommended Posts

1. Δ Bytnar -iwnl- , STEAM_1:1:240371320
2.  https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=752
3. 18
4. Długo gram na serwerze, jestem aktywny, i bardzo podoba mi sie ten serwer. Chce sprawić aby było jeszcze mniej cheaterow
5. Tak, posiadam
6. Zależy od dnia, najczęściej od 15 do 3
7.Byłem wcześniej adminem na serwerze, znam wszyskie komendy "SM"
8. Tak, należe
9. Oczywiście

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gracz przyjazny oraz czesto bywa na serwerze.Jestem na TAK

 

Cytat
Cytat

 

 

Edited by ParUfa

Share this post


Link to post
Share on other sites

gracz aktywny przyjazny 

Jestem na TAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiatam na obecną chwile mamy dziesiątkę administratorów na serwerze wiec wydaje mi się ze dodatkowa pomoc w obecnej chwili nie jest nam niezbędna wszystko się zgadza co do wymogów napewno je spełniasz wiec napisz podanie gdy zwolni się miejsce w teamie na obecna chwile  

odrzucam 

/Close 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

 • Topics

 • Posts

  • @xNevox obejrzę demko jeśli są jakieś wątpliwości i ocenimy czy ban był słuszny
  • .1Twój nick: Codek2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:1130420403. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=Codek&advType=name 4. Data zdarzenia:02-21-20 19:415. Opis zdarzenia: Nie pamiętam za co dostałem, ale minęło sporo czasu więc moglibyście mnie odmutować.
  • 3/5 ale głównie za to, że utwór oddaje moje emocje.. W piątek, po kompletnie hardcorowym tygodniu, gdy po po pracy i zrobieniu zakupów myślisz o tym że wreszcie chwilę odpoczniesz.. Wchodzisz z siatami do domu i dowiadujesz się, że jeden z domowników jest objawowy i będzie test..  
  • Jest konto smurf i mam już na nim 60 h , Mogę się jeszcze wytłumaczyć z tego 3 lvl'a ponieważ godziny w cs'ie na tym ac robię na serverach społecznościowych .. ostatnio zacząłem grać mm'y stąd 3 lvl Nie musisz mi ufać ... bo trudno jest wyjaśnić komuś to że się myli odnośnie drugiej osoby ... Ja swoje wiem i tego się będę trzymał że nie jestem cheaterem .. nie ma w tym żadnej frajdy .. lepszą frajdą jest robienie fragów na nonprimie i patrzenie się jak ludzie płaczą (dzieci najczęściej) i mówią że nonprime z niskim lvlem , pewnie odpalony.
  • Dostałeś bana ode mnie bo innym adminom nie udawało się ciebie zbanować. Powód aimbot do którego powinienem dopisać dodatkowo wh. Co do całej sytuacji napisał mi gracz potem admin ze wchodzisz po mimo bana Nie udało się wcześniejszym mnie już tak. Jak dla mnie byłeś odpalony. Co do twojej wypowiedzi ze jak zobaczył byś bana i miał cheaty to byś sobie odpuścił no nie sądzę było dużo przypadków w których ludzie po dostaniu bana próbowali wchodzić i tak mimo że było widać ewidentne cheaty. Weźmy pod uwagę też twoje konto non prime z 3 lvlem założone zgaduję ze dosyć nie dawno Jeżeli uważasz że jesteś czysty o ile wywnioskowałem dobrze z tego co napisałeś niech ktoś zobaczy demko jeżeli okarze się że tak to zwracam honor.
×
×
 • Create New...