Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

TomsoNN

podanie na admina TomsoN

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: TomsoN#™ STEAM_0:0:145575991

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1580

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": Posiadam długi staż na serwerze i chciałbym pomagać w jego rozwoju jako adminstrator.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 20-2

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie ,ale szybko się uczę.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Edited by TomsoNN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sesje  ok 

Czat  ok 2-4 przekleństwa  ,ale przymknął bym na to oko 

 

Jestem na tak przyda nam się dodatkowa pomoc na serwerze.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sesje ok.

 

Jeśli chodzi o czat jest kilka słów które mocno się wybijają z tłumu, jednak dałbym szansę.

 

Na plus są godzinki spędzone na serwerze więc dałbym szansę. 

 

Jestem na tak! Jednak "monitorowałbym" w dalszym ciągu czat. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjmuję na okres próbny. Przyda nam się dodatkowy admin, odnośnie doświadczenia myślę, że @frz jak i @1llu z chęcią pomogą Ci i wytłumaczą jeśli czegoś nie rozumiesz, natomiast Ja skontaktuje się z Tobą na Steam odnośnie podstawowych komend admina.

 

 

Edited by KoBi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

 • Topics

 • Posts

  • Widzę go cały czas na serwie , ogarnięty chłopak i kulturalny  jedyny minus to  ostatni gag z konsoli ale to tam pikuś . Przydało by sie jeszcze admin bo ostatnio  część administracji mało wchodzi na serwer . Więc na ten moment dałbym mu tego testowego i zobaczył co z tego wyniknie .  @Adisz  @Negroo @voun @CypriaNeeX @TiGo
  • 1. Twój nick oraz SteamID: AJTomus, STEAM_0:0:181973818 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:csgo - csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3908 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Przede wszystkim pisze te podanie, ze względu na małą aktywność Adminów na serwerze, dużo osób mnie tam zna, upominam graczy, którzy łamią regulamin, mam doświadczenie - byłem już adminem na innych serwerach (1 rok). 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: TAK 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 16:00 - 2:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: TAK ZNAM 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): TAK 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: TAK, REGULAMIN CZYTAM NA BIEŻĄCO  
  • 1. Twój nick oraz SteamID:  W4RK4  i  https://steamcommunity.com/profiles/76561199055517968 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=27122 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Jestem miły, lubię pomagać i czemu nie ja? 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: tak i to nie mało. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: zależy od dnia, zazwyczaj wieczorami. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Wszystko do wyuczenia. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): tak oraz tak. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: oczywiście.
  • Podanie Odrzucone  /Close
×
×
 • Create New...