Skocz do zawartości
StM

Fragmovie FFA

6 odpowiedzi w tym temacie

StM    6
Napisano (edytowane)

Cześć,

ostatnio myślałem nad tym, co nowego można by wprowadzić na serwer i wymyśliłem konkurs na najlepszy filmik fragmovie z akcjami z naszego serwera.

Idea polegała by na tym, że przez dajmy na to miesiąc zbieramy jakieś fajne akcje ( tutaj przydał by się plugin podobny do calladmin, dajmy na to gracz zrobił jakąś fajną akcję to wpisuje !frag albo coś w tym stylu, wtedy plugin wysyła wiadomość w której rundzie, jaki gracz i na jakiej mapie zrobił tą akcję, żeby potem w demku dało się łatwo ją znaleźć i ocenić czy się nadaje. Ewentualnie bardziej zaawansowany plugin, który od razu wycina odpowiedni fragment z demka, aczkolwiek to zdaje sobię sprawę, że to może być nie możliwe do wykonania, albo zbyt czasochłonne).

Po tym miesiącu administracja / osoby do tego wyznaczone oglądają demka i wybierają, które akcje rzeczywiście nadają się do takiego filmu i udostępniamy je na forum albo gdziekolwiek, tak, żeby osoby zainteresowany mogły złożyć z tego filmik. 

Pozostaje kwestia nagrody. Myślałem nad tym, żeby na przykład osoby których akcje znalazły się w filmiku dostały dajmy na to vipa na miesiąc a osoba która ten filmik zrobiła dostała vipa na 3 miesiące. 

PS.

Prosiłym o opinie, oraz informację czy zorganizowanie tego jest w ogóle możliwe od strony technicznej :)

Edytowane przez StM
PS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mlodyy    135
Napisano (edytowane)

Demka są przechowywane 10 dni, dlatego nie ma opcji, żeby były zbierane dopiero po miesiącu. No chyba, że będziesz sobie te demka zapisywał ;/

A co do pomysłu to ciekawi mnie jego finał i zainteresowanie ;D

Edytowane przez Mlodyy
literówka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    215

Bardziej realny i prostszy pomysł do zrealizowania to po prostu tworzenie przez graczy fragmovie z naszego serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    103

Pytanie czy byłoby zainteresowanie czymś takim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3

Spoko pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edu    99

ta bez kitu mi też się podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi