Skocz do zawartości
Furnick

Nerf Assasina

10 odpowiedzi w tym temacie

Furnick    3

Proponuję usunięcie assasynowi 1/2 z lewego przycisku myszy. Jest to zbyt op nawet na klase mega premium. Betonowe ciało albo szybkostrzelność = broken serwer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RageMode    3

Jestem na tak, ale w tym wypadku proponuje mu zmienić broń z ump-45, na powiedzmy galila bo z tego co zauważyłem po najczęściej granych klasach jak i również z wyjątkami tych mniej granych żadna nie ma tej broni, a jak wiadomo przyda się urozmaicenie. 

Przy okazji dam propozycje o znerfieniu apteczek medyka jeżeli chodzi o leczenie bo podstawowo jest 20hp+int, na max inteligencji jest to okolo 40-50 przy jednej "fali" z apteczki, proponuje zmniejszyć to do wartości 10hp+int i zobaczyć jak narazie będzie to działać. Dodatkowo ustawić na medyku, żeby exp za leczenie był tylko za sojuszników, lub zmniejszyć exp za leczenie siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PsYcho    0
Napisano (edytowane)

Jestem na tak , 1/2 z lewego jest zdecydowanie za mocne zwłaszcza że assasin jest szybki i ma 3x skok + jest lekko nie widoczny przez co ciężko jest w niego trafić. I jescze przy okazji dobrze by było jakby model miał jakieś większe hitboxy bo są zepsute i mimo że strzela się idealnie w niego to się nie trafia . 

A co do nerfa medyka to również jestem na tak .

Edytowane przez PsYcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JaniaQ    1

Ja też jestem za usunięciem 1/2 z lewego z prawego jest jak najbardziej ok. tak jak napisał RageMode  zmiana broni też była by dobra np bizon, galil. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3

Broń jest spoko u assasyna moim zdaniem tylko by można było dodać np 2 pkt inty to 1 dmg więcej z usp.

A co do medyka to tak i zmienić bizona na np mp9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yedy    7

Ja też jestem na TAK,  ponieważ taki assasin z full kondycji + szybkostrzelność = ragequit połowy serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    203

Assasinowi została zabrana umiejętność na instakilla oraz zmniejszona kondycja o 10.

Medyk nie dostaje teraz EXP za leczenie siebie oraz beczki leczą 10hp+int(wcześniej 18hp+int)

Jeśli nadal będą jakieś dysproporcje to proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdventuRico    30
Napisano (edytowane)

Prosiłbym o zmniejszenie zasięgu beczek alchemika, bo stojąc na respie na ratsach i rzucając w połowie drogi na resp przeciwnika można zabić całą drużynę i zmienienie flashy na np. decoy

Edytowane przez AdventuRico

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oko    1
Napisano (edytowane)

Brawo Panowie gratuluje udanego nerfu postaci począwszy od Elitarnego Łowcy na Assasinie i alchemiku kończąc.

Sobota godzina 15 zero ludzi na serwie 6 botów, 18.30 3 osoby. 

Edytowane przez oko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3

To, że jest mało ludzi to nie musi być oznaka nerfów. Większość graczy narzekała na e łowce i assasyna wczoraj było jeszcze dużo ludzi bo grałem na serwie. Mogą być inne przyczyny a nie od razu nerfy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi