Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
Lord Yabol

Regulamin serwera TeamSpeak3

Recommended Posts

§ 1. Zasady ogólne:

1) Niniejszy regulamin określa zasady użytkowania oficjalnego serwera TeamSpeak3 sieci Max-Play, znajdującym się pod adresem ts3.max-play.pl.

2) Dołączenie do serwera jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu i zobowiązaniem do przestrzegania go oraz byciem na bieżąco ze zmianami.

3) Wszelkie czynności podejmowane przez użytkowników na serwerze muszą być zgodne z postanowieniami niniejszego regulaminu.

4) Zakazuje się używania nazw oraz opisów takich samych lub podobnych do tych posiadanych przez innych użytkowników w sposób mogący wprowadzić w błąd co do tożsamości użytkownika.

5) Zakazuje się zamieszczania treści dyskryminujących, pornograficznych, mogących obrażać uczucia religijne lub łamiących prawo i propagowania stron o takiej tematyce.

6) Zakazuje się zamieszczania w avatarach, opisach, nickach oraz pozostałych częściach składowych kont użytkowników lub kanałów, treści naruszających postanowienia niniejszego regulaminu.

7) Wszelkie treści zamieszczane w avatarach, opisach, nickach oraz pozostałych częściach składowych kont użytkowników lub kanałach muszą być zgodne z polityką prywatności sieci Max-Play dostępną pod adresem http://max-play.pl/guidelines/.

 

§ 2. Zasady stosowania nazw użytkowników oraz kanałów:

1) Nick użytkownika oraz nazwa konta muszą być czytelne.

2) Nick użytkownika oraz nazwa konta muszą zawierać minimum 3 litery z alfabetu łacińskiego.

3) Nick użytkownika oraz nazwa konta muszą być inne niż TeamSpeakUser lub TeamSpeakChannel.

4) Nick użytkownika oraz nazwa konta nie mogą zawierać znaków specjalnych.

 

§ 3. Zasady komunikacji:

1) Komunikacja obejmuje wszelkie działania mające na celu przekazanie danych do użytkownika lub grupy niezależnie od formy lub rodzaju kanału na którym jest prowadzona.

2) Użytkownika obowiązuje przestrzeganie podstawowych zasad kultury.

3) Zakazuje się nadużywania wulgaryzmów w wypowiedziach.

4) Zakazuje się tzw. micspamu, tj. krzyczenia, piszczenia do mikrofonu.

5) Zakazuje się puszczania muzyki przez voicechat w jakikolwiek sposób.

6) Zakazuje się używania oprogramowania służącego do zmiany głosu.

7) Zakazuje się nadużywania wszelkich dostępnych kanałów komunikacji w sposób mogący utrudnić funkcjonowanie innym użytkownikom.

 

§ 4. Zasady tworzenia kanałów prywatnych oraz tymczasowych:

1) Uprawnienie do posiadania kanału prywatnego przysługuje stałym graczom sieci Max-Play w randze zarejestrowanego użytkownika oraz administracji sieci.

2) Uprawnienie do posiadania kanału tymczasowego przysługuje stałym graczom sieci Max-Play.

3) Każdy kanał otrzymuje swój numer w drzewie kanałów. Próba usunięcia lub edycja tego numeru jest podstawą do usunięcia danego kanału i odebrania uprawnień użytkownikowi.

4) W przypadku zarejestrowanego braku aktywności na kanale przez okres jednego tygodnia, kanał zostanie oznaczony w opisie jako przeznaczony do usunięcia. Nieskasowanie tej części opisu w tym okresie, będzie skutkowało usunięciem kanału.

 

§ 5. Uprawnienia wybranych rang:

1) Administrator serwera CS:GO posiada uprawnienia do kickowania użytkowników z kanału.

2) Administrator TS3 posiada uprawnienia do kickowania, silence'owania, banowania, tworzenia, modyfikowania i usuwania kanałów, nadawania rang oraz dostęp do kanałów administracji.

3) Manager i Zarząd posiadają uprawnienia roota.

4) Opiekun posiada uprawnienia do kickowania, silence'owania, banowania, tworzenia nowych kanałów oraz edytowania i usuwania istniejących, nadawania rang LoL, CS:GO i Graczy.

 

§ 6. Postanowienia końcowe:

1) Wszelkie treści niezgodne z regulaminem będą usuwane przez administratorów a ich poczynania nie wymagają tłumaczenia lub wyjaśnień.

2) W przypadku postępowania nie wymagającego usunięcia treści, administratorzy dokonają ich edycji. Powtórne zamieszczenie treści która została zmieniona lub umieszczenie podobnej doprowadzi do usunięcia jej oraz odebrania uprawnień.

3) W przypadkach których nie obejmuje regulamin decyzję podejmuje Administrator.

4) Regulamin serwera TeamSpeak3 sieci Max-Play, znajdującym się pod adresem ts3.max-play.pl, stanowi jego własność. Zakazuje się powielania oraz kopiowania i przetwarzania w całości lub fragmentach bez zgody Administracji.

5) Administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu w dowolnym momencie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

 • Topics

 • Posts

  • Muzyka leciała przez mikrofon OPa (zgodnie z demem) przez jakieś 2 sekundy jak dawał info. Mute na tydzień za coś takiego to przegięcie, szczególnie że gracz powiedział, że będzie współpracował i mikrofon ogarnie po rundzie. IMO blokada na czas 30 minut jest maksymalną jaką można nadać w takiej sytuacji, a i to na wyrost. Wobec powyższego blokadę ściągam.   @Kiusafaa przestań się tak rządzić na serwerze.   Zamykam.
  • Jeżeli nie było to pierwszy raz to mogłeś mi powiedzieć wcześniej to bym specjalnie dla ciebie wyciszył,a po napisaniu że zaraz to zrobię i tak dałeś mi Mute :). Skoro z Nero masz spine to mogę powołać kogoś innego. Było dużo ludzi na serwie :D. Absolutnie żaden przypadek. Ze strasznie dużą ilością osób masz tą spine :o. Zadaniem admina jest też życie ze wszystkimi w zgodzie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Każdemu się może zdarzyć że nie zauważy że coś ma za głośno  🙂. Nie czekałeś sobie na B. Były normalne akcje i aż drugi admin musiał cię ,,uderzać,, żebyś wkońcu się ruszył 
  • Przykro mi ale zostales upominany i nie wydaje mi sie zebys podawal info bo co uzyles mikrofon bylo zamiast ciebie slychac ta muzyke i to juz nie 1 raz bylo. A co w tym zlego ze czekam na b i otworze sobie skrzynke, nie widze w tym nic takiego. I tez podajesz na swiadka osobe z ktora od jakiegos czasu mam spine ostra. Przypadek? 
  • 1. ZeVcio 2.STEAM_0:1:223361102 3.https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=1:223361102&Submit 4) 02.06.2020 5) Graliśmy dust'a (Adminem był Kiusafa czy jakoś tak), do wybuchu bomby zostało 10 sek i zaczęła grać muzyka z Kit Music Neck Deep, kiedy podawałem info że jeden jest na shorcie, jeden z adminów napisał żebym wycisził muzykę mimo że naprawdę nie chciałem żeby grała i żeby było ją słuchać przez mikrofon. Napisałem do admina że nie i że zrobię to za chwilę po skończeniu rundy. Wtedy admin już nie odpisywal i wlepił mi 7 dniowego Mute za nadużywanie mikrofonu. Nikt nie zwracał na to uwagii dopóki nie napisał tego ten administrator. Jako świadka że napisałem że zrobię to za chwilę chciałbym powołać Nero który później powiedzial do admina że przecież napisałem że zrobię to za chwilę. Admin niestety już nie odpowiedział i zacząłem się zanim kłócić kto ma rację. Oczywiście muzyka nie leciała cały czas tylko przez 2 sek kiedy powiedziałem jeden Short. Trochę słabo z jego strony patrząc na to że kilka meczów wcześniej stawał od tak w miejscu w środku rund i otwierał sobie skrzynki csgo ;/. To tyle i prosiłbym on un-mute i rozważnie mojej prośby o dołączenie do administracji :D. Pozdrawiam!
  • to powinien być admin! takich sie ceni !  Bierzcie go!!
×
×
 • Create New...