Skocz do zawartości
Lord Yabol

Regulamin serwera TeamSpeak3

1 odpowiedź w tym temacie

Lord Yabol    266

§ 1. Zasady ogólne:

1) Niniejszy regulamin określa zasady użytkowania oficjalnego serwera TeamSpeak3 sieci Max-Play, znajdującym się pod adresem ts3.max-play.pl.

2) Dołączenie do serwera jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu i zobowiązaniem do przestrzegania go oraz byciem na bieżąco ze zmianami.

3) Wszelkie czynności podejmowane przez użytkowników na serwerze muszą być zgodne z postanowieniami niniejszego regulaminu.

4) Zakazuje się używania nazw oraz opisów takich samych lub podobnych do tych posiadanych przez innych użytkowników w sposób mogący wprowadzić w błąd co do tożsamości użytkownika.

5) Zakazuje się zamieszczania treści dyskryminujących, pornograficznych, mogących obrażać uczucia religijne lub łamiących prawo i propagowania stron o takiej tematyce.

6) Zakazuje się zamieszczania w avatarach, opisach, nickach oraz pozostałych częściach składowych kont użytkowników lub kanałów, treści naruszających postanowienia niniejszego regulaminu.

7) Wszelkie treści zamieszczane w avatarach, opisach, nickach oraz pozostałych częściach składowych kont użytkowników lub kanałach muszą być zgodne z polityką prywatności sieci Max-Play dostępną pod adresem http://max-play.pl/guidelines/.

 

§ 2. Zasady stosowania nazw użytkowników oraz kanałów:

1) Nick użytkownika oraz nazwa konta muszą być czytelne.

2) Nick użytkownika oraz nazwa konta muszą zawierać minimum 3 litery z alfabetu łacińskiego.

3) Nick użytkownika oraz nazwa konta muszą być inne niż TeamSpeakUser lub TeamSpeakChannel.

4) Nick użytkownika oraz nazwa konta nie mogą zawierać znaków specjalnych.

 

§ 3. Zasady komunikacji:

1) Komunikacja obejmuje wszelkie działania mające na celu przekazanie danych do użytkownika lub grupy niezależnie od formy lub rodzaju kanału na którym jest prowadzona.

2) Użytkownika obowiązuje przestrzeganie podstawowych zasad kultury.

3) Zakazuje się nadużywania wulgaryzmów w wypowiedziach.

4) Zakazuje się tzw. micspamu, tj. krzyczenia, piszczenia do mikrofonu.

5) Zakazuje się puszczania muzyki przez voicechat w jakikolwiek sposób.

6) Zakazuje się używania oprogramowania służącego do zmiany głosu.

7) Zakazuje się nadużywania wszelkich dostępnych kanałów komunikacji w sposób mogący utrudnić funkcjonowanie innym użytkownikom.

 

§ 4. Zasady tworzenia kanałów prywatnych oraz tymczasowych:

1) Uprawnienie do posiadania kanału prywatnego przysługuje stałym graczom sieci Max-Play w randze zarejestrowanego użytkownika oraz administracji sieci.

2) Uprawnienie do posiadania kanału tymczasowego przysługuje stałym graczom sieci Max-Play.

3) Każdy kanał otrzymuje swój numer w drzewie kanałów. Próba usunięcia lub edycja tego numeru jest podstawą do usunięcia danego kanału i odebrania uprawnień użytkownikowi.

4) W przypadku zarejestrowanego braku aktywności na kanale przez okres jednego tygodnia, kanał zostanie oznaczony w opisie jako przeznaczony do usunięcia. Nieskasowanie tej części opisu w tym okresie, będzie skutkowało usunięciem kanału.

 

§ 5. Uprawnienia wybranych rang:

1) Administrator serwera CS:GO posiada uprawnienia do kickowania użytkowników z kanału.

2) Administrator TS3 posiada uprawnienia do kickowania, silence'owania, banowania, tworzenia, modyfikowania i usuwania kanałów, nadawania rang oraz dostęp do kanałów administracji.

3) Manager i Zarząd posiadają uprawnienia roota.

4) Opiekun posiada uprawnienia do kickowania, silence'owania, banowania, tworzenia nowych kanałów oraz edytowania i usuwania istniejących, nadawania rang LoL, CS:GO i Graczy.

 

§ 6. Postanowienia końcowe:

1) Wszelkie treści niezgodne z regulaminem będą usuwane przez administratorów a ich poczynania nie wymagają tłumaczenia lub wyjaśnień.

2) W przypadku postępowania nie wymagającego usunięcia treści, administratorzy dokonają ich edycji. Powtórne zamieszczenie treści która została zmieniona lub umieszczenie podobnej doprowadzi do usunięcia jej oraz odebrania uprawnień.

3) W przypadkach których nie obejmuje regulamin decyzję podejmuje Administrator.

4) Regulamin serwera TeamSpeak3 sieci Max-Play, znajdującym się pod adresem ts3.max-play.pl, stanowi jego własność. Zakazuje się powielania oraz kopiowania i przetwarzania w całości lub fragmentach bez zgody Administracji.

5) Administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu w dowolnym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To nie jest miejsce na dyskusje. @Repcakprzypominam, że nie jesteś adminem. Do momentu rozpatrzenia zamykam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID:  Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339 3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat. 4. "Dlaczego ty?":  Po pierwsze to tylko i wyłącznie wy wiecie czy zasługuję na tą rangę. Po drugie mam teraz bardzo dużo wolnego czasu, spowodowane jest to wakacjami, w dni które chodzę do szkoły w sumie będę chodzić mam czas od godziny 15-16 do 22-23 na granie. Wiem że moje sesje nie są zbyt dobre, ale ile można grać, po jakimś czasie gra się nudzi. Jestem aktywnym graczem, jeśli wymaga tego sytuacja, po co mam grać jak nie ma to celu. Na koniec powiem że zrozumiałem swoje wcześniejsze błędy, wiem co robiłeś źle. Mam nadzieję że mi zaufacie i dacie mi szansę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami.  
    • Ban nadany prawidłowo, ale ponieważ jest to twój pierwszy tego typu wybryk skracam go do 1 dnia. Następnym razem nie spodziewaj się taryfy ulgowej.   Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×