Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

MizzyTTV

Podanie na Admina

Recommended Posts

1.Twój nick oraz SteamID: Mizzy STEAM_0:1:511908379

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=31325

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": bo jestem dóżo aktywny chce pomoc rozwijaniu servera i mozecie na mnie liczyc i che pomagac graczom 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: w tygodniu od 14.50 do 22 a wy weekendy od 9 do 6 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: (8/10)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: tak/zapoznalem sie

Zacznijmy od tego że u nas rekru off ze względu na ilość adm

Sesje słabe grasz kilka dni

Nie miałem okazji cię nawet widzieć na serwerze

Co do twojej wypowiedzi "dóżo" to tak średnio ale widzę że mieszkasz za granicą prawdopodobnie więc można wybaczyć

Ale tak jak wyżej jestem na NIE

Edited by xNevox

@FarQ  zamknięta miała być rekrutacja prawda? 

@FarQ co z wyłączeniem rekru

Jestem na nie

Sesje niestety słabe

@ZeVcio zlecone wyżej, a nie cisnąłem z tematem

Podanie odrzucone

Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

• Create New...