Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
MLEKO4

podanie na admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: MLEKO  786432 <--- to lub to -----> STEAM_0:1:531497064

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=36216

3. Twój wiek:13 wiem że mały ale może przyjmiecie wiesz te mutacje są od 13 lat wyżej i można je przechodzić rok lub tydzień to zależy

4. "Dlaczego ty?":powiem tak nie miałem nigdy bana lubie gadać jak sie zacznie to nie kończy lubie mieć przyjaciół nwm moge wam powiedzieś wiecej na dis bo wam sie pewnie nie bedzie chciało czytać a jeszcze porozmawiamy moje na discord MLEKO#7160

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: posiadam ale nie używałem bo nikt się mnie nic nie pyta a jeżeli chodzi o mutacje to możecie mnie sprawdzić ale raczej mam

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:10-20 różnie ale zazwyczaj tak

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: znam mam wszystkie komendy podstawowe znam na pamięć a innych się uczę

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):połączyłem nawet vipa zgarnołem

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: zapoznałem się z regulaminem serwera combat i forum
PRZECZYTAĆ TYLKO PROSZE NIE BANUJCIE 
wiem że pisze drugi raz ale gdy by mógł adisz do mnie napisać na dis lub żebyście mi dali na sprawdzenie nwm jak byście to zrobili ale obiecuje że nie bede robić nic złego najwyżej zdegradujecie mnie i nie bede już mieć admina ale warto spróbowac bo po głosie można wiecej wywnioskować wied adisz czekam na odp na dis jak cos żebyś usłyszał mój głos oczywiscie jak nie chcesz to nie musisz bo nie chce ci zabierać czasu ale no MLEKO#7160 to na dis sory że pisze drugi raz żebyście sie nie czepili mnie ale nos PRZEPRASZAM

Edited by MLEKO4

STEAM_0:1:531497064 Twój steamid ☺️

13 lat wyklucza cię już na starcie i musisz się z tym pogodzic.

Nawet kojarze nick i nie przypominam sobie zeby byly jakies wieksze problemy.

Uważam że jest już wystarczająca liczba adminów na tym serwerze

+Na plus sesje

-Czat:

2020-10-21 13:08:54

pizda. surf_skyscraper_remix_nf_v2_mp
2020-10-21 12:59:24 jebać cie chow choww. surf_megamachine_go_mp

Jestem na NIE

Edited by AJTomus

Podanie napisane godzinę po odrzuceniu poprzedniego. Zamykam. Każde złożone podanie przez najbliższy miesiąc będzie traktowane jako spam.

Wszystko wytłumaczyłem w wiadomości prywatnej na forum.

Edited by Adisz

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

• Create New...