Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Prosze o admina

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID:WojtuŚ<3/SteamID:76561198310861358

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=18546

3. Twój wiek:14

4. "Dlaczego ty?": Myślę że będę dobrym adminem, ponieważ jestem często na serwerze i dużą ilością osób mam dobry kontakt

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:mam mikrofon, korzystam z niego/ jestem po mutacji

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:ranem wchodzę na serwer na godzinkę albo więcej po południu tez na godzinkę i wieczorem na dłużej

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:znam podstawowe komendy, średnie doświadczenie

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:tak

Nie przypominam sobie żeby były jakieś problemy z graczem. Myślę, że już jest wystarczająca liczba adminów na serwerze. 14 lat to mimo wszystko trochę mało na bycie administratorem.

Na +

-sesje

-czysty Sourcebans

Na -

-czat do lekkiej poprawy

Póki co czekam na pozostałych

@Mentozaur @voun @Adisz @TiGo @Negroo @CypriaNeeX

Ciężko mi się wypowiedzieć na te podanie.

Sesje są jakie są, każdy wie dlaczego.

Ale gdy ktoś na lewo i prawo gada, piszę jaka to nova jest rozjebana, to słabo.

Tak samo, jakieś dziwne teksty i spam „XD”.

W waszym wieku admin to przywileje, bo tego oczekujecie.

W sumie zobaczymy co inni napiszą.

+ Jest wystarczająca ilość adminów po powrocie TiGo.

Na nie.

Jestem na NIE 

- tragicznie wyglądający chat

- wystarczająca ilość adminów na serwerze

Odrzucone

• Adisz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...