Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[Skarga][FFA] Xenox

Recommended Posts

1. Twój nick: Dante
2. Twój Steam ID STEAM_0:0:528764761
3. Nick osoby, która złamała regulamin: Xenox__
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_0:1:419514736
5. Data zdarzenia: 28.11.2020 12:45-13:20
6. Powód skargi: Obraza gracza, żarty na tle rasistowskim, nierówne traktowanie graczy (w stosunku do mnie)
7. Dowody: 
https://imgur.com/a/KrbvAV8
-https://imgur.com/a/OZnlMOo
-demko, które będzie dostępne jutro z rana z mapy Cache. Mapa grana 28.11.2020 około 12:45.

-https://imgur.com/a/qbTDRmf
A teraz po krótce opiszę sytuację. Wszystko zaczęło się od akcji w której zostałem 1v1 i padł tekst typu 300iq zagranie coś takiego. Na co ja razem z innym graczem, chyba 100procent, odpowiedzieliśmy, że z p90 to co najwyżej 10iq. Po tej sytuacji spokój Xenoxa już się załamał. W następnej akcji w której zostałem 1v2 i ugrałem napisałem symboliczne "es", nie sądzę, aby to było obraźliwe w czyjąkolwiek stronę, patrząc na to, że inni również takie coś piszą i nikomu to nie przeszkadza.  W następnej rundzie przeniosło mnie do drużyny Xenoxa i pierwsze co usłyszałem to "zamknij ten swój ryj" (dowód na demku, ale będzie dostępne dopiero jutro z rana). Moim zdaniem takie słowa nie powinni paść od admina :). Minęła mapa Cache i zaczyna się dd2. Na tej mapie zdarzyło mi się napisać es po raz drugi i trzeci. Nie było to spamowanie kilkoma wiadomościami na raz, ponieważ były odstępy między wiadomościami i były także inne wiadomości pomiędzy nimi. Po czym jakiś admin daje mi perm muta za spam. Za 3 wiadomości, które były napisane w przedziale czasowym 15-20 minut oddzielone innymi wiadomościami. Czy to jest spam? Xenox również pisał "es", ale widzę, że admini, a może dokładniej Xenox może więcej w temacie obrazy :). Gdy odpisałem Xenoxowi, że jest śmieszny ze swoim zachowaniem to słowa które usłyszałem brzmiały "cry more" i rasistowskie "africa needs water". To tyle z tej sytuacji :). Dodatkowo na ss widać, jak Xenox sam nieustannie wypisuje ez 🙂 Wszystkim czytającym, życzę miłego dnia!

Edited by xDante

Nie wybacz, tylko może wyciągnijcie w końcu jakieś konsekwencje. To nie pierwsza taka sytuacja i pewnie nie ostatnia. Kilka miesięcy temu też takie sytuacje były i widzę, że nadal nic się nie zmieniło.
Jeżeli taka osoba ma problemy z utrzymanie nerwów i spokojnego pouczania graczy to może sama nie nadaje się na admina? Znajomość komend i regulaminu to chyba nie są wystarczające umiejętności na tą rangę i dlatego nie każdy może ją mieć.

Edited by xDante

To już moja sprawa, jak powiedziałem wyżej porozmawiam z adminem, i nie życzę zebyś mi mówił co mam robić. 

zamykam.

• JScsgo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...