Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[Skarga] [FFA] belzebub

Recommended Posts

1. Twój nick: belzebub
2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:219109606
3. Nick osoby, która złamała regulamin: osoba, która mnie zbanowała
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: nie wiem kto mnie zbanował, więc...
5. Data zdarzenia: 12-12-20 09:14
6. Powód skargi: nie zgadzam się z powodem bana
7. Dowody: Dostałem bana na 1 dzień za "Nadużywanie !calladmina bezsensownie". Nie zgadzam się z tym, ponieważ nie przypominam sobie, abym bezsensownie używał !call, a tym bardziej nadużywał. Nie rozumiem tym bardziej dlaczego otrzymałem web bana, skoro "nadużywanie" dotyczyło serwera FFA. To tyle z mojej strony, pozdrawiam gorąco. Tutaj link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:219109606&advType=steam

Edited by belzebub
zły temat

Nadużywanie to może za mocne słowo, i wiadomo każdy inaczej interpretuje, ale nie raz się spotkałem na serwie gdy jednak zgłaszałeś nie potrzebnie graczy w momencie gdy Cie zabija, tak jak i w moim przypadku, bo mnie z 2 razy zgłosiłeś. 

7 minut temu, JScsgo napisał:

nie raz się spotkałem na serwie gdy jednak zgłaszałeś nie potrzebnie graczy w momencie gdy Cie zabija

Nie wydaje mi się, aby takie sytuacje miały miejsce. Da się sprawdzić jakie miałem !call?

Zgłaszający: belzebub

SteamID zgłaszajacego: STEAM_1:1:219109606

Zgłoszony: KenajS

SteamID zgłoszonego: STEAM_1:0:215316588

Serwer: CSGO FFA

Powód: Spinbot

Godzina: 2020-12-11 12:31:47

Profil HLX: https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=80

generalnie nie musial byc to call z tego dnia, mogl byc to starszy call ale przez kogos kontynuowany (przez 3 kolejne osoby) aczkolwiek ty jako pierwszy musiales tego calla zainicjowac. grasz na tym serwerze wystarczajaco dlugo zeby wiedziec kto jest z administracji i nie potrzebnie nie zglaszac, poniewaz twoje zachowanie powoduje spam na forum oraz wprowadza w blad nowych graczy ktorzy moga nie znac administracji serwera, przez co moga powielic twoje zachowanie, a dokladnie zglaszanie ludzi dobrze grajacych.

Edited by HarexD