Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

12 mołotowów na planta | BS B na Inferno

Recommended Posts

Cześć!

Oto mój kolejny materiał, w którym tym razem pokazuję mołotowy z różnych pozycji na miejsca, gdzie najczęściej kładzie się bombę na Inferno na BS B.
Głównie mołotowy przydatne na TT, jednak kilka też może pomóc CT w przeszkodzeniu w zaplantowaniu bomby 😄

Zapraszam do obejrzenia!

Leci plusik! Widać poprawę względem poprzednich filmików. Podoba mi się numer (w tym przypadku molo) w lewym dolnym rogu. Głos jest bez szumów co poprawia obiór filmu. Co warto zmienić? Moim zdaniem cicha spokojna muzyka (NoCopyright) w tle mogłaby przygrywać. Ciekawą i na pewno przydatną opcją było by ustawienie odnośników czasu z opisem (np. molo). Owa funkcja weszła stosunkowo nie dawno, ale ucząć się smokeów trafiłem nie raz na owy odnośnik. Korzysta z nich użytkownik "Serex" zatem możesz sprawdzić jak to wygląda.

Odnośniki do konkretnych granatów są na filmie (może nie widać tego na podglądzie na forum).

O tej muzyce cały czas zapominam lub nie mam czasu, żeby to ogarnąć 😕 

Powoli staram się iść do przodu, mam nadzieję, że z czasem będzie to jeszcze lepiej się oglądało 😄

2 godziny temu, RankUp napisał:

Odnośniki do konkretnych granatów są na filmie (może nie widać tego na podglądzie na forum).

Faktycznie są 😄 

Cytat

O tej muzyce cały czas zapominam lub nie mam czasu, żeby to ogarnąć 😕 

Muzyke polecam brać od "nocopyrightsounds" (wpisz na yt na pewno wyskoczy) wybór jest ogromny, odnośnie muzyki w tle z własnego doświadczenia wiem, że muzyka chillowa (nawet i sam rytm) bardzo dobrze działa.

Cytat

Powoli staram się iść do przodu, mam nadzieję, że z czasem będzie to jeszcze lepiej się oglądało 😄

Widzę progres względem wcześniejszych produkcji, oby tak dalej ❤ 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Topics

• Cześć! Tym razem 5 tricków na Overpass, m. in. mołotow i skan na bank oraz smoke na długa przydatny do retake A.   Zapraszam do obejrzenia!    
    • Cześć! Tym razem 5 tricków na Dust2, m. in. trick pozwalający widzieć przez smoke w oknie, boost w oknie czy też flashe na długą.   Zapraszam do obejrzenia!    
    • Dziękuję Wszystkim po kolei i każdemu z osoba za te (prawie) cudowne dwa lata  z tego wszystkiego nie wiem co napisać, zatem po prostu pożegnam się, liczę wgłębi serca, że będzie reaktywacja Naszej (bo to dzięki Nam, tej cudownej społeczności Max-Play był tak długo) ukochanej sieci, jeszcze raz chciałbym podziękować Wszystkim za miło spędzony czas.  
    • Oldak will tell that Zanik will become better with time, but it takes some time. While you wait visit Thaerisk in RuneScape Gold Falador Castle, who will declare that Lucien is located. It has been found that an island lies in the north of the wilderness.    Teleporting there is not advisable as there is a chance of antiteleportation spells. This means that you'll have build a boat with 200 nails and 14 planks of any kind. When you are near the Rogues Castle, you will be able to find a location to launch your boat. It will be there for you at the hands of the White Knights so that you have room to eat.   Take the boat and travel to the center of the island which is which is where Hazeel Zemouregal and Enakhra are situated. Lucien will become aware of your presenceand will attack to display to his brethren his new abilities. If you do not turn off the Protect from Magic. The cutscene begins when Lucien is at 50 percent health. Lucien stops your prayer and beats you.    Summer Bonde, Spirit of Summer is suddenly seen and will revive your prayer. She will speak about how you should never lose faith, even when you are in the face of danger.The Mahjarrat group will begin mocking Lucien who was snuffed out by the ghost of an eight year old girl. Lucien will strike Summer and take her to.    The White Knights will teleport you in Buy OSRS Fire Cape and pull your out, with heavy casualties. Your character will comment that Lucien wasn't so sick as Salarin had claimed he was. At this time Sir Amik Varze will be approached by the gnome ambassador who will ask for a meeting with the Temple Knights, and will be instructed to talk with Tiffy Cashien.
    • Grałem tutaj jeszcze za gówniarza, chociaż nadal ciężko mi uwierzyć, że to było niecałe 6 lat temu. Wydawało mi się, że minęło więcej... Mam teraz zonk, bo pamiętam, że kupowałem tutaj od forumowicza cs:go, a ten wyszedł w 2012. Dziwna sprawa, ale mniejsza o tym  Grałem głównie w cs:s, potem trochę go. Jeszcze później powstało pełno aren, 4funów, a FFA (hardcore) przestało chyba istnieć. Trochę pograło się w tf2, głównie stajnia. Pamiętam, jak mieli wtedy wprowadzić ACTA, były ogólnokrajowe protesty, które nic nie dały, bo i tak to podpisali. To były czasy... Pamiętam, jak zbieraliśmy hajsik na sprzęt, żeby cs;go ffa chodziło na 128 ticku. Raz było tak, że wygrałem wiedźmina 3 w losowaniu na forum z podpisami twórców. Oczywiście już to wszystko gdzieś zgubiłem. Ostatni raz byłem tutaj podczas turnieju 1v1. Zapomniałem nawet, że miałem nick z chińskiej bajki, ale pamiętam, iż wcale popularne to wtedy było, więc taki nick nie był rzadkością.    Jak już zostało to powiedziane: wszystko się kiedyś kończy. Miło było sobie teraz to wszystko przypomnieć, mimo wszystko.    Pozdrawiam.
  • Create New...