Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[Odwołanie]onlydd2/mirage/Daweed

Recommended Posts

1. Twój nick: Daweed

2.https://steamcommunity.com/profiles/76561199093440352?tscn=1610975385

3. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=daweed&advType=name

4. 01.18.2021 18.51

5.Gram sobie normalnie jak zwykle i nagle sytucja sie powtarza i dostaję bana za gamesense, to już słabe z waszej strony:/

Witam, bana nadałem zgodnie z naszą rozmową o twoich kilkunastu kontach z VAC'iem. Obawiam się że sytuacja może się niestety nadal powtarzać i nie wiem jaką mogę mieć pewność że twoje kolejne konto nonprime nie jest takie samo. Jednego bana już dostałeś kilka miesięcy temu i niestety moim błędem było zdjęcie go bo już wtedy miałeś na prawdę ciekawe akcje. Kilka kont z blokadą VAC już mówi samo za siebie a akcje też są niczego sobie.

Edited by ZeVcio

Jakich kilka kont? Jest to jedyne konto na którym grałem na waszym serwerze. Gdybym czegoś używał to dawno dostałbym vaca. Jest to dla mnie wielkie nieporozumienie, zwłaszcza grając po 10h dziennie na waszym serwrze.

Nie mówię o naszym serwerze mówię ogólnie bo na pewno pamiętasz jak o tym rozmawialiśmy. Serwery społeczności w dużej mierze nie są chronione VAC Secure jak sam dobrze wiesz a skoro grasz nim TYLKO na naszym serwerze to niekoniecznie musi ci twoje odpały wykrywać. Wkleję część naszej rozmowy o twoich kontach jeżeli zarząd wyrazi na to zgodę. Nie mam chyba nic więcej do dodania

Jak najbardziej chcę zobaczyć wyżej wymienioną przez Ciebie część rozmowy, bo nie przypominam sobie abym wspominał o kilkunastu kontach.

• HarexD locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...