Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

WALĘ W DYŃKI 2021


Recommended Posts

 

 

WALĘ W DYŃKI -
WALENTYNKI NA MAX-PLAY

 

 

Od 15 lutego do 2 marca na wszystkich serwerach Max-Play

Strzelaj headshoty i wygrywaj walentynkowe nagrody!

 

 

Osoba, która od 15 lutego do 28 lutego zdobędzie najwięcej fragów headshotami wygrywa!

 

                     1 miejsce: MYSZ STEELSERIES RIVAL 3

                                              2 miejsce: SSG (StatTrak) | Gorączkowy Sen FT oraz
                                           Zestaw utworów (StatTrak) | Tim Huling, Neo Noir

 3 miejsce: VIP na 1 miesiąc

 

Ranking: https://event.max-play.pl/

 

 

 

 

 §1. Zasady ogólne

1. Niniejszy regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "WALĘ W DYŃKI", organizowanego przez sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl.
2. Przystąpienie do uczestnictwa w konkursie równa się z akceptacją niniejszego regulaminu i zobowiązaniem do przestrzegania go oraz byciem na bieżąco ze zmianami.
3. Niniejszy regulamin jest zbiorem zasad uzupełniających dla istniejących regulaminów na sieci serwerów pod nazwą Max-Play.pl. Każdy uczestnik konkursu zobowiązany jest do przestrzegania wszystkich zasad panujących na serwerze.
4. Przypadki rażącego złamania przez uczestnika obowiązujących zasad na którymkolwiek z elementów składowych usług, oferowanych przez sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl w trakcie trwania eventu, będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem.
5. W przypadku dyskwalifikacji uczestnika, który kwalifikowałby się do otrzymania nagrody, nagroda przypada kolejnej osobie z najwyższą pulą spełnionych kryteriów eventu.
6. Osoby posiadające permanentne ograniczenia na którykolwiek z elementów składowych usług, oferowanych przez sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl, nie mogą przystąpić do organizowanego eventu pod nazwą "WALĘ W DYŃKI".
7. Osoby posiadające czasowe ograniczenia na którykolwiek z elementów składowych usług, oferowanych przez sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl, przypadające na okres trwania przedmiotowego eventu nie mogą do niego przystąpić w trakcie trwania obowiązujących ograniczeń.

 

§2. Nagrody

1. Aby móc odebrać nagrodę, zwycięzca musi posiadać konto steam należące do grupy Max-Play Official.
2. Zwycięzcy mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody, liczone od dnia ogłoszenia wyników na forum, będącego elementem składowym usług, oferowanych przez sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl.
3. W przypadku nieodebrania nagrody w obowiązującym terminie, zasili ona budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl.
4. Aktualny ranking eventu dostępny jest na stronie https://event.max-play.pl/
5. W przypadku, gdy kwalifikację do odbioru nagród dla poszczególnych miejsc zostaną spełnione przez więcej niż jednego uczestnika, za zakwalifikowanego uznaje się uczestnika, który spełnił ją jako pierwszy.
6. Event rozpoczyna się dnia 15 lutego i kończy 2 marca o 23:59. W tym czasie zliczane są warunki służące kwalifikacji do otrzymania nagrody.

 

§3. Prywatność i ochrona danych osobowych

1. Sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl w skład którego wchodzi forum internetowe może ogłaszać konkursy w których zwycięzcy mogą otrzymać nagrody rzeczowe, wymagające dostarczenia.
2. Dostarczenie nagrody rzeczowej odbywa się przy użyciu usług operatora pocztowego, zgodnie z zasadami obowiązującego prawa pocztowego.
3. Przystąpienie do konkursu równoznaczne jest z zaakceptowaniem faktu, że wymagane będzie udostępnienie danych osobowych umożliwiających dostarczenie nagrody rzeczowej.
4. Zgodnie z polityką prywatności, dane osobowe udostępnione przez zwycięzcę konkursu, zakwalifikowanego do otrzymania nagrody rzeczowej, wymagającej doręczenia, usuwane są po jej wysłaniu.
5. W przypadku rezygnacji z podania informacji umożliwiających wysyłkę nagrody rzeczowej, następuje ponowny wybór zwycięzcy.

 

§4. Zasady rozgrywki

1. Event polega na uczciwym strzelaniu headshotów. Przypadki umów między graczami mającymi na celu sztuczne windowanie wyników w evencie i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play.
2. Zakazuje się używania cheatów i innych programów third-party tego typu, w tym również makro i skryptów na bhop.
3. Wszelkie przypadki świadomego wykorzystania błędów pluginów/systemu w celu uzyskania przewagi nad innymi uczestnikami eventu będą karane banem permanentnym na serwery Max-Play.

 

§5. Postanowienia końcowe

1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
2. Wszelkie wątpliwości związane z regulaminem wyjaśnia administracja.
3. Wyjaśnienia wskazane w punkcie 2 udzielane są przy użyciu forum, będącego elementem składowym usług, oferowanych przez sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl.

Link to post
Share on other sites
  • Lord Yabol changed the title to WALĘ W DYŃKI 2021

Zwycięzcy eventu:

 

Top1 - belzebub STEAM_1:1:219109606

Top2 - mika STEAM_1:1:405028363

Top3 - DaaVioza STEAM_1:0:225026510

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o zgłoszenie się po nagrody do @Lord Yabol w PW na forum.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

×
  • Create New...