Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Podanie na admina serwera retakes

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID:     ♂KaRoL♂     STEAM_1:0:139439952

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:     https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6562

3. Twój wiek: 20lat

4. "Dlaczego ty?": Posiadam ogromną wiedzę na temat gry, bardzo łatwo nawiązać mi wspólny język z nowymi graczami którzy po raz pierwszy wchodzą na serwer. Oczywiście staram się być miły dla każdego gracza.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i zawsze z niego korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Zależy od sytuacji ale przeważnie gram w godzinach wieczornych.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenia takowego nie mam żadnego ale myślę, że poradziłbym sobie z podstawowymi komendami.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak.

Na +

+ czas na serwerze

+ aktywność

+ wiek

+ mikrofon 

Na -

- doświadczenie

+- chat da się wyłapać "morda psy", "debile" nie ma tego dużo, ale jednak. Popraw słownictwo 

Przyjmuję na okres testowy. Odnośnie komend napisz do mnie na Steamie w celu wyjaśnienia paru spraw i nadania test admina. Pozdrawiam Cieplutko 

Edited by KoBi
  • KoBi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

• Create New...