Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
ErniSim4

Proszę

Recommended Posts

szanowni tworcy mam pytanie czy moge dostac admina na serwerze ts3.max-play.pl

Osobiście jestem za odrzuceniem.

Edited by Majker69

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

• Topics

• Muzyka leciała przez mikrofon OPa (zgodnie z demem) przez jakieś 2 sekundy jak dawał info. Mute na tydzień za coś takiego to przegięcie, szczególnie że gracz powiedział, że będzie współpracował i mikrofon ogarnie po rundzie. IMO blokada na czas 30 minut jest maksymalną jaką można nadać w takiej sytuacji, a i to na wyrost. Wobec powyższego blokadę ściągam.   @Kiusafaa przestań się tak rządzić na serwerze.   Zamykam.
    • Jeżeli nie było to pierwszy raz to mogłeś mi powiedzieć wcześniej to bym specjalnie dla ciebie wyciszył,a po napisaniu że zaraz to zrobię i tak dałeś mi Mute :). Skoro z Nero masz spine to mogę powołać kogoś innego. Było dużo ludzi na serwie :D. Absolutnie żaden przypadek. Ze strasznie dużą ilością osób masz tą spine :o. Zadaniem admina jest też życie ze wszystkimi w zgodzie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Każdemu się może zdarzyć że nie zauważy że coś ma za głośno  🙂. Nie czekałeś sobie na B. Były normalne akcje i aż drugi admin musiał cię ,,uderzać,, żebyś wkońcu się ruszył 
    • Przykro mi ale zostales upominany i nie wydaje mi sie zebys podawal info bo co uzyles mikrofon bylo zamiast ciebie slychac ta muzyke i to juz nie 1 raz bylo. A co w tym zlego ze czekam na b i otworze sobie skrzynke, nie widze w tym nic takiego. I tez podajesz na swiadka osobe z ktora od jakiegos czasu mam spine ostra. Przypadek? 
    • 1. ZeVcio 2.STEAM_0:1:223361102 3.https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=1:223361102&Submit 4) 02.06.2020 5) Graliśmy dust'a (Adminem był Kiusafa czy jakoś tak), do wybuchu bomby zostało 10 sek i zaczęła grać muzyka z Kit Music Neck Deep, kiedy podawałem info że jeden jest na shorcie, jeden z adminów napisał żebym wycisził muzykę mimo że naprawdę nie chciałem żeby grała i żeby było ją słuchać przez mikrofon. Napisałem do admina że nie i że zrobię to za chwilę po skończeniu rundy. Wtedy admin już nie odpisywal i wlepił mi 7 dniowego Mute za nadużywanie mikrofonu. Nikt nie zwracał na to uwagii dopóki nie napisał tego ten administrator. Jako świadka że napisałem że zrobię to za chwilę chciałbym powołać Nero który później powiedzial do admina że przecież napisałem że zrobię to za chwilę. Admin niestety już nie odpowiedział i zacząłem się zanim kłócić kto ma rację. Oczywiście muzyka nie leciała cały czas tylko przez 2 sek kiedy powiedziałem jeden Short. Trochę słabo z jego strony patrząc na to że kilka meczów wcześniej stawał od tak w miejscu w środku rund i otwierał sobie skrzynki csgo ;/. To tyle i prosiłbym on un-mute i rozważnie mojej prośby o dołączenie do administracji :D. Pozdrawiam!
    • to powinien być admin! takich sie ceni !  Bierzcie go!!
  • Create New...