Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID:  STEAM_1:1:18770187

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=17444

3. Twój wiek: 29

4. "Dlaczego ty?": Czesta potrzeba wołania adminow w godzinach popołudniowych/wieczornych do banowania,uciszania graczt łamiacych regulamin

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: tak/tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 17-22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:  Duze,tak znam komendy.Byłem juz adminem na tym serwerze pare lat temu wiec Serwerowania nie jest mi opca

Sądzę że jakbyś miał admina to bany latały by na lewo i prawo za totalnie nic zresztą muty tak samo.

Głównie przez twoje zachowanie na chacie i voice.

Duże ilości ez, es, essa na chacie

zKwT5TU.png

nSX9WWA.png

Jestem na NIE

16 minut temu, xNevox napisał:

Sądzę że jakbyś miał admina to bany latały by na lewo i prawo za totalnie nic zresztą muty tak samo.

Głównie przez twoje zachowanie na chacie i voice.

Duże ilości ez, es, essa na chacie

zKwT5TU.png

nSX9WWA.png

Jestem na NIE

pamiętaj, że od weryfikacji czy to będzie występować jest okres testowy, a liczba administratorów na waszym serwerze jest niska. Zostawię to jako moje zdanie 

Ja jestem na TAK 
Zna się na rzeczy, razem w 2018 już pilnowaliśmy naszego kochanego dd2/mir

Ostatnio nas brakuje na dd2/mir.
Możemy dać szansę.

Jestem na TAK

Możemy z kolegą spróbować.

Jeżeli wszyscy się zgadzają nadaję testa. 
Co do czatu będę się przyglądał. Jeżeli będą takie teksty w stronę graczy jak wysłał Nevox to będziemy musieli się rozstać.

Powodzenia!!

Edited by ZeVcio
  • ZeVcio locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

Announcements

• Create New...