Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

odwolanie dd2/mirage burno v2

Recommended Posts

1. burno

2. STEAM_1:0:558429927

3. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:558429927&advType=steamid

4.  6 marzec.

5. Nie wiem w zasadzie jak dostalem tego bana, wczoraj grałem o 14-15 wszystko było w normie, dzisiaj nie mogę wejść na serwer. Proszę o przejrzenie dema. Zaznaczam również, że byłem już raz posądzany o cheatowanie, lecz zostałem oczyszczony z zarzutów. 

Składam ponownie odwołanie ze względu na brak jakiegokolwiek wyjaśnienia za co dostałem bana, braku rozpiski, żadnej komunikacji ze mną ze strony unban teamu, Liczę, że w końcu skończycie się opier****ć i porządnie zajmiecie się moją sprawą.

Skoro i admin banujący, i seniorzy, i opiekun DD2/MIR upierają się od niedzieli, że dema nie rozpiszą, to zaraz sam to zrobię.

Rozpisuję same fragi i ew. jakieś dziwne sytuacje, bo szkoda mi życia. Po movemencie, crosshair placemencie etc. widać że OP nie jest silverem tylko że już gra trochę w te karabiny, mimo konta non-prime.

Mirage od momentu kiedy wszedł:

Od 84500 do 87000 OP robi 4 kille, żadnego headshotem, 2 z AWP. Normalne flicki, żadnych locków.

88000-88600 peek mida z AWP, pierwszy frag normalny, potem missed shot, 3ci strzał ładny flick - oglądany na 1/4 był bez locka - następnie OP dostaje klapsa od enemy awp. Triggera ani aimbota nie widzę.

95000 dziwna akcja, mało naturalny ruch myszką, ale zmissowany shot i poza tym celownik nawet nie był na terro, więc zwalam to na dema valve.

102000 body z five-sevena, normalna akcja

105000 full auto z mp9, celowane movementem, wszystkiego 1 headshot, żadnych locków, większość magazynka zmissowana

109000 2 strzały z deagla, ledwo celowane, jeden chyba trafił body.

113000 kolejne legendarne auto z mp9 na body

116000 ładny flick, bez locków, poprawiane movementem, dał hs chyba 7mym shotem, clean akcja jak dla mnie

116500 wyjeżdża z laddera plecami do terro na gali, potem odwraca się i klepie kolejnego normalnego fraga z mp9.

117000 frag z edwarda, 4 strzały i 2 heady 2ma pierwszymi dla awpy na dywanach, nie miał nawet idealnie na głowie, ale da się ez wytłumaczyć rng. Gdyby każdy frag tak wyglądał to już mogłoby być podejrzane.

118800 nogi terro przelatują mu przez celownik, strzela i missuje, triggerbot odpada chyba że na przycisk i dobrze się kryje. Potem fraguje terro podbiegającego galę, praktycznie wychodzi wcelowany w to miejsce więc nie musi flickować. Normalna akcja.

139000 kill na awpie w pałacach z full auto mp9, żadnych locków ani headów, za to dużo missów. Dalej próbuje sfragować 2giego terro ale recoil nie chce współpracować. Czysto.

142600 miss z awp i klaps od terro

146000 stoi tetris, daje auto na typa wyskakującego z balkonu i zabija po zmissowaniu większości magazynka, clean

148000 dojazd zakrętu, typowe auto z ak, żadnych locków, headów, niczego

149500 pcha piwnicę, terro wchodzi mu w celownik i fraguje auto z ak, clean

154000 uśpiony przez ak campiącego w pałacach

100% czysty. Obejrzę potem jeszcze dusta, na razie bana ściągam. Jeżeli dust też będzie tak wyglądał to administrację DD2/MIR czeka pogadanka.

@edit

Dust2:

3000 fartowny head z glocka, celowane movementem i nawet nie na głowę, clean

6500 5 strzałów z deagla, 3 trafione w body w 1v1 z terro na gali (OP w dolnym), clean

8000 full auto z deagla i jedno trafione body i jeden hs po milionie missów, clean

13000 auto z m4 w plecy terro na shorcie, bez locków, w znacznej części zmissowane, clean

14700 bursty z m4 na terro w anarchii, w ostatnim dał 2 heady w biegu. Dziwna akcja, ale to kwestia rng na 99.9999%.

17000 dojazd górnego, flick mniej więcej na głowę terro na filarze, auto, zmissowane kilka pocisków, potem crouch i headshot. Clean.

18500 zauważył terro dojeżdżającego górny tunel z t spawna, wjechał w smoke, nacelował na terro na pamięć i fartownie trafił głowę, normalna akcja.

Iiiii mniej więcej za tamtą akcję powyżej OP dostał bana, zdaje się.

Gracz czysty, zaraz nadam VIPa na 2 tygodnie w ramach rekompensaty i przepraszam w imieniu administracji MP.

Temat będzie kontynuowany z administracją DD2/MIR i wyciągnięte zostaną konsekwencje.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...