Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Recommended Posts

Jest to temat na który długo zwracam uwagę, ale w końcu nadszedł dzień kiedy coś z tym zrobię tak więc przejdźmy do rzeczy. Rozchodzi się o adminów z FFA, którzy są nie aktywni/ mają bardzo małą aktywność na serwerze/forum. @BellaCiao ostatni raz na forum był aktywny 22 czerwca 2020 roku, banów od kiedy dostał admina dał jak dobrze widziałem 14, jest to co najmniej śmieszna liczba jak na rok bycia owym adminem. @TakToJaMatReMa wiem, że jego konto zostało skradzione i gra na innym, jednak też bardzo rzadko widuję go na serwerze w porównaniu z innymi adminami. W ostatnim czasie było wiele zgłoszeń na admina od graczy którzy faktycznie dużo siedzą na serwerze i według mnie zasługują na admina, jednak ja jak i inne osoby z administracji odrzucały je z powodu właśnie zbyt dużej ilości adminów, bo jednak nie można robić z tej rangi czegoś co każdy może zdobyć, na co by wyglądało gdyby było np.  12 adminów lub więcej na jednym serwerze. Jestem za usunięciem Belli i usunięciem/ostrzeżeniem Matremy. Rozumiem, że można nie mieć czasu/chęci na grę, ale można przecież to zgłosić i po sprawie. Nie widziałem, żebyście owe napisali, a jeżeli tak to wybaczcie, ale musiałem ich nie zauważyć jak szukałem. @JScsgo @ProliFFF @kapix190 @Rudzia @HarexD @100procent @Multikill wypowiedzcie się proszę.

Zgadzam się z kolegą.
Ja bym dodał jakieś minimum jakie trzeba spełnić by pełnić role admina.

Edited by kapix190

Temat z @BellaCiao jest zamknięty bo damy gracz pomimo pisania do niego, nie odpisywal, więc wrócę do domu będzie degred.

A z @TakToJaMatReMa to napisał że z różnych powodów nie miał czasu, ale dam ostatnia szanse mu i w kwietniu ma poprawić godziny.

Nie zamykam może ktoś coś ciekawego dopowie. 

Jak dla mnie @Xenox12345 ma racje i zgadzam się z nim, możne sama długo adminem nie jestem i czasem jestem mniej czasem więcej na serwerze ale zgłaszając się na te role jednak trzeba wywiązywać się z "obowiązków". Tak wgl to ja obu Panów ledwo kojarzę .

@kapix190 odnośnie minimalnej ilości godzin na serwerze to masz tu :

Edited by Rudzia
19 godzin temu, kapix190 napisał:

Ja bym dodał jakieś minimum jakie trzeba spełnić by pełnić role admina.

Tak tylko to tu zostawię: 

😉