Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Odwołanie arenki #1

Recommended Posts

Siemka dostałem dziś bana od typeczka o nicku KUTFIT, za "triggerbota" XD

Dodam, że koleszka sam lata odwalony, i wcale nie jest to " dobry " gracz. 

1. Twój nick: daaaaw
2. Twój Steam IDSTEAM_1:0:161059379
3. Link do sourcebans: np. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:161059379&advType=steam

4. Data zdarzenia: 03.04.2021 godz: 18:53
5. Opis zdarzenia: Kutfit zbanował mnie za " triggerbota "  po tym jak go zabiłem 2 razy przez one tapa, chyba nie wie co to jest one tap, gdy on sam lata odwalony i używa RCS oraz triggera, tutaj nie trzeba być głupim by to dostrzec ;) 

Dodam jeszcze jeśli ktoś będzie sprawdzał demo niech sprawdzi też jego akcje oraz to jakie full-auto puszcza na ścianę ewidentnie widać ze jest to wyżej wspomniany RCS 😉

Edited by daaaaw

Po 1 zabiciu stwierdziłeś że jestem odpalony (dziękuje za miłe słowa na czacie <3), chwile potem zacząłeś strzelać spodziewanie szybko (co zostanie zweryfikowane po uploadzie demek), na szczęście udało mi się Ciebie sprowokować i zgodziłeś się na powtórkę w formie wyzwania, sytuacja znów się powtórzyła co skutkowało podejrzeniem triggerbota jak i daniu Ci bana. Wyciąganie mojego faceita i tym podobne jest naprawdę dziecinnym argumentem, to że umiesz strzelać strzały karne nie robi z ciebie dobrego zawodnika podczas całego meczu (wiem głupi przykład, lecz obawiam się że inny niezbyt tu pasuje). 

Demko zostanie obejrzane przez pozostałych adminów i sprawa się wyjaśni, do tego momentu blokada jest nadal aktywna. 

A co do fullauta to nie wiem co mam ci na to odpisać, sory że umiem(?).

Miłej wielkanocy typeczku.

Pozdrawiam KUTFIT.

Dobrze wszystko zostanie wyjaśnione w najbliższym czasie jak wlecą demka jak wyżej ban zostaje do wyjaśnienia.

14 minut temu, kukfitta napisał:

Po 1 zabiciu stwierdziłeś że jestem odpalony (dziękuje za miłe słowa na czacie <3), chwile potem zacząłeś strzelać spodziewanie szybko (co zostanie zweryfikowane po uploadzie demek), na szczęście udało mi się Ciebie sprowokować i zgodziłeś się na powtórkę w formie wyzwania, sytuacja znów się powtórzyła co skutkowało podejrzeniem triggerbota jak i daniu Ci bana. Wyciąganie mojego faceita i tym podobne jest naprawdę dziecinnym argumentem, to że umiesz strzelać strzały karne nie robi z ciebie dobrego zawodnika podczas całego meczu (wiem głupi przykład, lecz obawiam się że inny niezbyt tu pasuje). 

Demko zostanie obejrzane przez pozostałych adminów i sprawa się wyjaśni, do tego momentu blokada jest nadal aktywna. 

A co do fullauta to nie wiem co mam ci na to odpisać, sory że umiem(?).

Miłej wielkanocy typeczku.

Pozdrawiam KUTFIT.

"chwile potem zacząłeś strzelać spodziewanie szybko"

"na szczęście udało mi się Ciebie sprowokować i zgodziłeś się na powtórkę"

"sytuacja znów się powtórzyła co skutkowało podejrzeniem triggerbota jak i daniu Ci bana"

"Wyciąganie mojego faceita i tym podobne jest naprawdę dziecinnym argumentem"

XD

To czekamy na weryfikację demek, zobaczycie te moje "turbo szybkie" strzały i te jego " prowokację " XDD

Z tym czatem to nie ma za co 😉

A co do full-aut'a  tak to było RCS 😉 i polecam sprawdzić też jego demka, ja się tłumaczyć nie będę skoro ktoś od Was stwierdzi tak samo jak ten " arenkowy pros " wyżej to trudno 😉 

Odwołanie tyczy się twojego bana a nie tego czy używam programów trzecich do uzyskania przewagi (choć sam jestem ciekawy rezultatu i jak najbardziej zgadzam się na weryfikacje przez kogoś innego niż Ty).

Dziękuje za miłe nazewnictwo, mam nadzieje że też ktoś Cię tak kiedyś nazwie. 🤠 

Miłej dobranocki, pozdrawiam.

19 minut temu, kukfitta napisał:

Odwołanie tyczy się twojego bana a nie tego czy używam programów trzecich do uzyskania przewagi (choć sam jestem ciekawy rezultatu i jak najbardziej zgadzam się na weryfikacje przez kogoś innego niż Ty).

Dziękuje za miłe nazewnictwo, mam nadzieje że też ktoś Cię tak kiedyś nazwie. 🤠 

Miłej dobranocki, pozdrawiam.

To chyba logiczne, że mojego? Tak używasz 😉

Nazywam rzeczy po imieniu jeśli Ci to nie odpowiada to sorki.

Nie pozdrawiam.

Po oglądnięciu dema przez @Tomex @ParUfa @MlodyHasan stwierdzają że gracz jest odpalony, moje akcje zostały sprawdzone również przez wyżej wymienionych i uznają mnie jako czystego.

Dziękuje za cierpliwość, pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...