Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Recommended Posts

Czy administracja traktuje w ogóle to co robi na poważnie? Serwer robi się coraz gorszy, nospread wcześniej słabo działał a teraz to już w ogóle nic nie daje. Nawet VIP nie ma możliwości votebana, ostatnio był gracz na spinbocie i nic nie moznabylo z tym zrobić, votekick leciał a gracz spowrotem wracał. Robicie event wielkanocny, komunikat na chacie, żeby dowiedzieć się więcej trzeba wpisać !event na chacie, oczywiście komenda nie działa i nic się nie dzieje po wpisaniu jej. Dodatkowo na początku na evencie była szansa na sprzęt komputerowy, a nagle się zmieniła na skiny za 200 zł XD Jeżeli serwer ma się rozwijać to musicie traktować graczy na poważnie bo to co napisałem wyżej to tylko kilka problemów związanych z zaniedbaniem serwera

Może "skarga" nie odnośnie serwera na którym spędzam najwiecej czasu jak i tez jestem adminem, ale po pierwsze co do gracza na spinbocie od tego jest kanał na discordzie, który został stworzony specjalnie dla takich przypadków, wystarczy ze podasz nick gracza i steamID i jakis admin nada bana. Po drugie nie dość, że zarząd organizuje event, w którym możesz wygrać za nic nie robienie 200 zł to jeszcze masz do tego problem?? Skoro tak bardzo chcesz wygrac jakis sprzet komputerowy to mozesz wypłacić sobie te 200 zł ktore za tego skina dostaniesz po tym jak go sprzedasz przeciez sa takie strony, takze nie wiem dlaczego ta skarga się wgl tutaj pojawia, ci do problemów konkretnie surfa to sie nie wypowiadam, bo nigdy na serwerze nie grałem. Pozdrawiam ProliFFF 😄

Cytat

Czy administracja traktuje w ogóle to co robi na poważnie? Serwer robi się coraz gorszy, nospread wcześniej słabo działał a teraz to już w ogóle nic nie daje. Nawet VIP nie ma możliwości votebana, ostatnio był gracz na spinbocie i nic nie moznabylo z tym zrobić, votekick leciał a gracz spowrotem wracał.

Z żalem i bólem muszę ci poniekąd przyznać rację. Mimo iż adminów jest u nas sporo nie każdy ma czas żeby wejść, a niektórych nie widziałem już nawet od kilku ładnych tygodni. Co do nospreada to już bardziej sprawa @Negroo i @Adisz'a. Pare razy widziałem też, że nospread nie zadziałał mimo głosowania. Voteban byłby nie głupi i myślę że to zostanie w imieniu administracji surfa bardziej przedyskutowane. 

3 godziny temu, GraczSerwerowy napisał:

Serwer robi się coraz gorszy, nospread wcześniej słabo działał a teraz to już w ogóle nic nie daje

Rozwiń wypowiedź i wskaż co robi się gorszę. Nigdzie nie jest napisane, że serwer jest nospread only.

Nawet VIP nie ma możliwości votebana

Każdy gracz ma dostęp do voteban/votemute.

ostatnio był gracz na spinbocie i nic nie moznabylo z tym zrobić

Forum/Discord/opiekuni serwera/administracja serwera/!calladmin.

votekick leciał a gracz spowrotem wracał

To kto zrobił votekicka?

Robicie event wielkanocny, komunikat na chacie, żeby dowiedzieć się więcej trzeba wpisać !event na chacie, oczywiście komenda nie działa i nic się nie dzieje po wpisaniu jej

Tak trudno sprawdzić forum serwera? Po wpisaniu komendy wyświetla Ci się link. *klik*

Dodatkowo na początku na evencie była szansa na sprzęt komputerowy, a nagle się zmieniła na skiny za 200 zł XD

W którym momencie w regulaminie eventu było napisane, że do wygrania jest sprzęt komputerowy? Skąd w ogóle taka informacja?

Pozdrawiam Negroo

21 godzin temu, Negroo napisał:

Każdy gracz ma dostęp do voteban/votemute.

Dostęp jest do votekick a nie do voteban

Tak trudno sprawdzić forum serwera? Po wpisaniu komendy wyświetla Ci się link. *klik*

W takim wypadku po co ta informacja zeby wpisac na chacie "!event" skoro komenda nie dziala i trzeba wchodzic na forum?

W którym momencie w regulaminie eventu było napisane, że do wygrania jest sprzęt komputerowy? Skąd w ogóle taka informacja?

Nie wiem czy w regulaminie tak było ale przez pierwszy dzień/2dni widniała taka infomacja na chacie w grze

23 godziny temu, Negroo napisał:

Rozwiń wypowiedź i wskaż co robi się gorszę. Nigdzie nie jest napisane, że serwer jest nospread only.

Tak jak wspomniał kolega wyżej nospread jest tylko prezentem od administracji serwera. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że nospread sprzed zmian spisywał się lepiej od obecnego. Chodzi mi tutaj o mniejszą celność, czasami strzał, kiedy celownik faktycznie ląduje na graczu okazuje się niecelny. Sam celownik trochę się rozmazuje, przez co jeszcze ciężej jest trafić.

Proponuję nie dodawać dostępu do opcji voteban, ponieważ gracze banowali by się ze złości lub dla zabawy. Poza tym pozostaje kwestia czasu na jaki ban z komendy zostałby nadany. Nie można banować cheatera i nieświadomego gracza tak samo. Co do reszty zgadzam się z kolegą z FFA.

Miłego wieczoru i smacznej kawusi, pozdrawiam.