Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Tini  STEAM_0:0:530213020

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26358

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": Co prawda gram tu krótko, ale już zauważyłam niską aktywność administracji na serwerze. Dlatego też składam to podanie żeby pilnować serwer pod nieobecność innych. Jestem sympatyczną osobą, łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, więc utrzymanie dobrej atmosfery na serwerze nie będzie większym problemem.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 13-22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam całkiem spore doświadczenie w zarządzaniu jakimkolwiek serwerem, a jeśli chodzi o serwery csgo to pierwszy raz, natomiast komendy znam, jeśli jakaś mi umknęła to sądzę, że szybko się jej nauczę. 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałam się

Edited by Tini

Heja ;3
====================================

Czat i Voice na +
Widać że ci zależy siedząc dzisiaj (i nie tylko) na serwerze prawie 10h (Duży +)
Dodaj mnie proszę do znajomych na Steam'ie, umówimy się na rozmowę rekrutacyjną 😄 
Obiecuje, że nie zabiorę ci dużo czasu z życia.
Po rozmowie napiszę swoją opinię ale sądzę, że posada testa jest ci pisana

Mayapolarbear - Znalezione GIFy | Gfycat

• ZeVcio locked this topic
  • ZeVcio unlocked this topic

Po przejściu rozmowy
=====================
Nadaje testa.

Powodzenia!!
=====================

• ZeVcio locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...