Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Odwolanie od bana dd2/mirage

Recommended Posts

1. Twój nick: szefuncio
2. Twój Steam IDSTEAM_1:1:461921620
3. Link do sourcebans: np.

http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:461921620&advType=steam

4. Data zdarzenia:  dzisiaj ok 12
5. Opis zdarzenia: gralismy dd2 czasami siadaly mi smieszne glowy i permik. mam prime, nie uzywam wspomagaczy 1.5k godzin przegrane w csa. szkoda ze z bomby ban bo gram legit  a serwer fajny

nie wiem czy ban za to ze mam 14 lat i robie oro na ffa ale ja 3/4 zycia to spedzilem na graniu w csa  przeciez ja nawet nie wiem jak zycie wyglada ja do kosciola chodze i nie dopuscilbym sie uzywania triggerbota w cs'ie pozdrawiam smacznej kawusi 

Edited by szefuncio

Jak będzie dostępne demo wszystko rozpiszę, co do Prime, na serwerze był przedrostek NonPrime(?), były rundy w których wodziłeś za głową przez ścianę i beng, ledwo pick i bania. Było to kilkukrotnie. Oglądałem Cię przez minimum połowę mapy. Ewentualnie prosiłbym któregoś z pełnoprawnych administratorów o pomoc w rozpisaniu demka.

Edited by Artur
26 minut temu, Artur napisał:

Jak będzie dostępne demo wszystko rozpiszę, co do Prime, na serwerze był przedrostek NonPrime(?), były rundy w których wodziłeś za głową przez ścianę i beng, ledwo pick i bania. Było to kilkukrotnie. Oglądałem Cię przez minimum połowę mapy. Ewentualnie prosiłbym któregoś z pełnoprawnych administratorów o pomoc w rozpisaniu demka.

znaczy z tym nonprime to jest tak ze nie kupilem prime tylko dostalem w tamtym roku za stopnie i dlatego tak pokazuje

Po przeanalizowaniu Dusta uważam że ban zostaje. Wiele podejrzanych akcji opa, pickowanie na piskel, skoki celownika .  Wprowadzam korektę na sb (wh pod przycisk)

@Artur proszę o wypowiedź, ponieważ to z twojego zgłoszenia ban został nadany

Edited by KzNNN

Również uważam, że ban powinien zostać. Demko analizował ze mną @KzNNN który sam widział twoje akcje. 

Jeżeli Admini uważają że ban powinien zostać podtrzymuję ich decyzje. W razie jakich kolwiek sprzeciwów zapraszam do mnie 😄 

• ZeVcio locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...