Skocz do zawartości
Furnick

Serwer Gmod

5 odpowiedzi w tym temacie

Furnick    3

Fajnie byłoby zobaczyć i pograć na serwerach Garry's Mod sieci Max-Play gdyż ta gra daje wiele możliwości. Od serwerów star wars do serwerów TTT. Dobrze wykonane serwery w gmodzie są oblegane a więc gdyby zrobiła to doświadczona serwerownia myślę, że zyskałaby nowych graczy. Serwery CS GO są fajne lecz nie każdy gra w CS'a a Gmod to dobra gra na wyluzowanie się bądź po prostu pogranie z kolegami i ma wielu graczy.  Mam nadzięję, że pomysł się przyjmie albo powstaną chociaż serwery do innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dagenothic    4

Miesiąc temu była już tak propozycja, więc myślę, że szanse jak już jakieś są, to niewielkie. Niemniej jak dla mnie pomysł miałby szansę wypalić, jeśliby znalazło się kogoś kto jest zaznajomiony z tą grą i mógłby prowadzić ten serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdventuRico    33
1 godzinę temu, Dagenothic napisał:

mógłby prowadzić ten serwer.

Otóż to. Pamiętajmy, że trzeba też mieć aktywną administrację na serwerze, a nie zawsze się taką znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3
8 godzin temu, AdventuRico napisał:

Otóż to. Pamiętajmy, że trzeba też mieć aktywną administrację na serwerze, a nie zawsze się taką znajdzie.

Społeczność Max-Play to dobra społeczność i raczej znalazły się by odpowiednie osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    207

Taka propozycja już była, nie.

Argumenty możesz znaleźć w innym temacie w tym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej