Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Mapka 100 traps jest nie do przejścia

Recommended Posts

Witam, jeżeli piszę w złym dziale to z góry przepraszam, ale tworzę ten temat, by zwrócić uwagę na problem z fizyką na coursach. Na innych mapach tego nie zauważyłem, lecz na trapsach ten problem jest strasznie dotkliwy, bo gdy przechodzimy już ostatni setny poziom to okazuje się, że niestety nie da się go przejść i całe 99 poziomów, które przeszliśmy były wysiłkiem na marne, Już na około 58-61 lvl zauważyłem, że coś jest nie tak i poziomy które były pestką wymagały ode mnie dodatkowych prób, ponieważ gdy znajdowałem się na poruszającej platformie i z niej skoczyłem to nagle traciłem całą prędkość jakbym skoczył z nieruchomej ziemi. Uznalem, że może tak tu jest i to dodatkowe utrudnienie, bo poziomy faktycznie były trudniejsze niż zazwyczaj. Jednak na ostatnim poziomie jest slide, i jest on chyba niewykonalny przynajmniej dla mnie, a przeszedłem te mapę wiele razy, jeszcze pojedyncze przeszkody da się na nim przeskoczyć, ale w pewnym momencie są na nim 2 belki na podłodze i mimo naszego rozpędzenia na nim to po skoczeniu tracimy całą prędkość i nie da się ich przeskoczyć, nie wiem w czym leży problem, ale pewnie w jakimś accelerate albo airaccelerate. Uznałem, że od razu dam znać, bo chciałem na finishu wcisnąć sobie przycisk co było pewnym moim rytuałem od lat, a tu po kilkunastu minutach przechodzenia mapy doznałem takiego zawodu.

Pozdrawiam 😉

wracając do tematu to udało mi się przejść ten 100 lvl jak zrezygnowałem ze zwykłego bunnyhopa i odpaliłem tego autobunnyhopa dla lamusków. Prócz rzeczy, które były nie tak wspomnianych przeze mnie wyżej zauważyłem, że jak lądujemy na powierzchnie kucając to nasza postać ślizga się po podłożu jeszcze kawałek jakbyśmy wskakiwali na lód. Ostatnim problemem z trapsami jaki zauważyłem to poziomy z wiatrakami, na singlu i na wszystkich serwerach na których ją przechodziłem, a trochę już ich było to te wiatraki z naprzeciwka powinny działać tak, że tak mocno dopychają nas do powierzchni za nami, że nie możemy się ruszyć, a tak z niewiadomych przyczyn nie jest. Może przyczyna jest taka sama jak z tym ślizganiem się gdy lądujemy po skoku, bo tak i tu jak one wieją to możemy ruszać się na boki i spaść z tej przeszkody, a powinno być tak jak jest na mg_mikis_course i tym wiatraku tam w wencie.

Poinformuję o tym odpowiednią osobę, jeśli coś jeszcze będzie źle działać napisz o tym tutaj.