Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Skarga na nadużywanie uprawnień przez admina


Recommended Posts

1.  Jedyny
2. STEAM_1:1:451314515
3. Janosik8
4. STEAM_1:0:508338048 
5. 03.05.2021
6. Powód skargi: Admin nadużywa swoich uprawnień mutuje mnie dla beki ponieważ jestem jego kuzynem i jego zdaniem jest to śmieszne  xd , ale no zmutował mnie jednak bez podstawnie bo niewyzywałem, byłem kulturalny i mam ukończone 16 lat
7. Dowody: zmutował mnie 

  1.  
Link to post
Share on other sites

https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=Jedyny&advType=name

 

Mute jest za brak mutacji zgodnie z punktem 3a  paragrafu 1 mikrofonu nie wolno używać przed mutacją, nic  tam nie ma o 16 latkach.

A to że jesteś moim kuzynem nie oznacza że jesteś wyjątkowy czy lepszy, bo tak samo muszę przestrzegać regulaminu nie zależnie z kim gram.

Przejdziesz mutacje, zapraszam na odwołania, tam cię admin sprawdzi i odmutuję. 

Ja decyzji nie zmieniam!

Link to post
Share on other sites

Witam, muta sciagam,  regulamin w ciagu najblizszych dni zostanie zaktualizowany poniewaz nie sa w nim zawarte istotne informacje, o ktorych admin mogl nie wiedziec.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • HarexD locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
  • Create New...