Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Recommended Posts

Cześć! Po ponad 10 latach działania nadeszła decyzja o zamknięciu się. Jak to mówią, wszystko się kiedyś kończy 😛 W tym przypadku po tylu latach jest brak chęci na dalsze działania, jeśli chcemy żeby serwery były na super poziomie to trzeba non stop przy nich tak naprawdę pracować i poprawiać rzeczy/dodawać nowości, a niestety po czasie chęci spadają, jak i czas na to wszystko. Serwery będą włączone do 10 grudnia, forum prawdopodobnie nieco dłużej. Dziękuję całej administracji za tyle lat praca, w szczególności @Aneril @Lord Yabol @FarQ @HarexD  @Negroo - to oni w ostatnich miesiącach zwłaszcza dbali o wszystko. Można by na wiele tematów, aspektów i podziękowań rozpisać na kilka stron A4 na podstawie tylu lat, ale po co 😛 ? To był naprawdę niezły czas!

Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim graczom i adminom (zwłaszcza serwera surf) za współpracę oraz miło spędzony czas. Będę bardzo miło wspominał ten serwer i mam nadzieję na jego przyszłą reaktywację. Swoją przygodę na serwerze zaczynałem jako mało doświadczony gracz, myślący tylko o tym jak fajnie będzie zagrać po szkole. Cieszę się, że mogę skończyć ją jako Senior Admin, przed którym już tylko 1,5 roku do matury. Mam nadzieję, że każdy w pewien sposób powiązany z serwerem usiądzie kiedyś i przypomni sobie stare czasy grania w CSGO we wspaniałej atmosferze w tryby, które najbardziej lubił. Jeszcze raz dziękuję wszystkim i życzę szczęścia w życiu.

Link to post
Share on other sites

Powiem, że było mega fajnie, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Do zobaczenia w realu 😄

Link to post
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za te piękne prawie dwa lata w admintracji!!! Dziękuję również graczom za wspólną i do zobaczenia w przyszłości! ❤ 

Link to post
Share on other sites

Również chciałbym podziękować wszystkim za tak piękny spędzony czas razem na serwerach. Na pewno będzie tego brakowało. Dziękuje również za danie mi szansy jako administrator jednego z serwerów, myślę że pomimo tak krótkiego czasu spisałem się dobrze. Życzę wszystkim jak najlepiej do zobaczenia w przyszłości. ❤

Link to post
Share on other sites

Dziękuję każdemu za ten piękny czas 😞 Powodzenia wam wszystkim na drogach życiowych i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda się razem zagrać. ❤ 

Link to post
Share on other sites

Kurczaki, jak to czytałem to miałem nadzieje że to jakiś żart ale do 1 kwietnia jeszcze daleko 🙄 Wielka szkoda 😶

Link to post
Share on other sites

Kurcze niesamowita szkoda najlepsza serwerownia !😪🤗

Dzieki za te chwile !!🥰

Link to post
Share on other sites

Bardzo smutna  informacja 😞

Dziękuję całej administracji, graczom za spędzony wspólnie czas, liczę że jeszcze uda nam się wspólnie pograć 🙂

Tak samo jak  CypriaNeeX   mam nadzieję,że będzie w przyszłości  reaktywacja serwera.

Link to post
Share on other sites

Ale szkoda :(( Tak dużo dawno temu bylo grane, tyle fajnych wspomnien... Fakt faktem od dawna tez juz nie wchodze bo życie prywatne itd. ale szkoda ze juz nie będe miał z tylu glowy myśli, że w każdym momencie moge sobie wbić. Dzieki wszystkim, było naprawde fajnie i trzymajcie sie tam wszyscy. 😉

Link to post
Share on other sites

No coż , szkoda że sie to tak skonczyło ale chyba innego wyjscia nie ma , coś sie kończy cos sie zaczyna  :< . Przesiedziałem tutaj 9 lat i będzie cięzko zaaklimatyzować sie na nowej serwerowni o ile znajdę jakąś fajną 

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że tak to się kończy, ale dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas na serwerach 😌

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Ja również dziękuje 2018 rok wspominam bardzo dobrze dzięki tej serwerowni 

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie wszystkim za ten wspólnie spędzony czas. Mam nadzieję, że będzie jeszcze reaktywacja i to nie jest jeszcze koniec, bo mega szkoda tracić taką społeczność.

Link to post
Share on other sites

Grałem tutaj jeszcze za gówniarza, chociaż nadal ciężko mi uwierzyć, że to było niecałe 6 lat temu. Wydawało mi się, że minęło więcej... Mam teraz zonk, bo pamiętam, że kupowałem tutaj od forumowicza cs:go, a ten wyszedł w 2012. Dziwna sprawa, ale mniejsza o tym 🙂 Grałem głównie w cs:s, potem trochę go. Jeszcze później powstało pełno aren, 4funów, a FFA (hardcore) przestało chyba istnieć. Trochę pograło się w tf2, głównie stajnia. Pamiętam, jak mieli wtedy wprowadzić ACTA, były ogólnokrajowe protesty, które nic nie dały, bo i tak to podpisali. To były czasy... Pamiętam, jak zbieraliśmy hajsik na sprzęt, żeby cs;go ffa chodziło na 128 ticku. Raz było tak, że wygrałem wiedźmina 3 w losowaniu na forum z podpisami twórców. Oczywiście już to wszystko gdzieś zgubiłem. Ostatni raz byłem tutaj podczas turnieju 1v1. Zapomniałem nawet, że miałem nick z chińskiej bajki, ale pamiętam, iż wcale popularne to wtedy było, więc taki nick nie był rzadkością. 

 

Jak już zostało to powiedziane: wszystko się kiedyś kończy. Miło było sobie teraz to wszystko przypomnieć, mimo wszystko. 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wszystkim po kolei i każdemu z osoba za te (prawie) cudowne dwa lata 😄 z tego wszystkiego nie wiem co napisać, zatem po prostu pożegnam się, liczę wgłębi serca, że będzie reaktywacja Naszej (bo to dzięki Nam, tej cudownej społeczności Max-Play był tak długo) ukochanej sieci, jeszcze raz chciałbym podziękować Wszystkim za miło spędzony czas. ❤ 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Topics

 • Posts

  • Cześć! Tym razem 5 tricków na Overpass, m. in. mołotow i skan na bank oraz smoke na długa przydatny do retake A.   Zapraszam do obejrzenia!    
  • Cześć! Tym razem 5 tricków na Dust2, m. in. trick pozwalający widzieć przez smoke w oknie, boost w oknie czy też flashe na długą.   Zapraszam do obejrzenia!    
  • Dziękuję Wszystkim po kolei i każdemu z osoba za te (prawie) cudowne dwa lata  z tego wszystkiego nie wiem co napisać, zatem po prostu pożegnam się, liczę wgłębi serca, że będzie reaktywacja Naszej (bo to dzięki Nam, tej cudownej społeczności Max-Play był tak długo) ukochanej sieci, jeszcze raz chciałbym podziękować Wszystkim za miło spędzony czas.  
  • Oldak will tell that Zanik will become better with time, but it takes some time. While you wait visit Thaerisk in RuneScape Gold Falador Castle, who will declare that Lucien is located. It has been found that an island lies in the north of the wilderness.    Teleporting there is not advisable as there is a chance of antiteleportation spells. This means that you'll have build a boat with 200 nails and 14 planks of any kind. When you are near the Rogues Castle, you will be able to find a location to launch your boat. It will be there for you at the hands of the White Knights so that you have room to eat.   Take the boat and travel to the center of the island which is which is where Hazeel Zemouregal and Enakhra are situated. Lucien will become aware of your presenceand will attack to display to his brethren his new abilities. If you do not turn off the Protect from Magic. The cutscene begins when Lucien is at 50 percent health. Lucien stops your prayer and beats you.    Summer Bonde, Spirit of Summer is suddenly seen and will revive your prayer. She will speak about how you should never lose faith, even when you are in the face of danger.The Mahjarrat group will begin mocking Lucien who was snuffed out by the ghost of an eight year old girl. Lucien will strike Summer and take her to.    The White Knights will teleport you in Buy OSRS Fire Cape and pull your out, with heavy casualties. Your character will comment that Lucien wasn't so sick as Salarin had claimed he was. At this time Sir Amik Varze will be approached by the gnome ambassador who will ask for a meeting with the Temple Knights, and will be instructed to talk with Tiffy Cashien.
  • Grałem tutaj jeszcze za gówniarza, chociaż nadal ciężko mi uwierzyć, że to było niecałe 6 lat temu. Wydawało mi się, że minęło więcej... Mam teraz zonk, bo pamiętam, że kupowałem tutaj od forumowicza cs:go, a ten wyszedł w 2012. Dziwna sprawa, ale mniejsza o tym  Grałem głównie w cs:s, potem trochę go. Jeszcze później powstało pełno aren, 4funów, a FFA (hardcore) przestało chyba istnieć. Trochę pograło się w tf2, głównie stajnia. Pamiętam, jak mieli wtedy wprowadzić ACTA, były ogólnokrajowe protesty, które nic nie dały, bo i tak to podpisali. To były czasy... Pamiętam, jak zbieraliśmy hajsik na sprzęt, żeby cs;go ffa chodziło na 128 ticku. Raz było tak, że wygrałem wiedźmina 3 w losowaniu na forum z podpisami twórców. Oczywiście już to wszystko gdzieś zgubiłem. Ostatni raz byłem tutaj podczas turnieju 1v1. Zapomniałem nawet, że miałem nick z chińskiej bajki, ale pamiętam, iż wcale popularne to wtedy było, więc taki nick nie był rzadkością.    Jak już zostało to powiedziane: wszystko się kiedyś kończy. Miło było sobie teraz to wszystko przypomnieć, mimo wszystko.    Pozdrawiam.
×
 • Create New...