Skocz do zawartości
beezyyyyyjs

Odwołanie ★★★ Max-Play.pl [DeathMatch] [128TR] [!WS][!KNIFE] beezyyyyyjs

6 odpowiedzi w tym temacie

beezyyyyyjs    0

Mój nick : beezyyyyyjs cs.money.pl

Moje SteamID : STEAM_1:1:95857708

Link do sourcebans : http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=beezyyyyyjs cs.money&advType=name

Data zdarzenia : 03-31-18 15:40

Opis zdarzenia : Gram sobie normalnie, wszystko ok, a tu nagle dostaje bana od admina o nicku SWIRUS... Moją ostatnią akcją był one tap na mapie am_banana na 1 arenie, słyszałem tam kroki gościa jak przechodził na moją lewą stronę auta (jego prawą), po tej akcji dostałem bana. Co do poprzednich skanów z awp przez skrzynkę po tt to zawsze tam skanuje, gdyż prawie każdy random się tam ustawia, a czasami słychać z tego miejsca dźwięk użycia "scope'a". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SWIRUS    7

Moim zdaniem, miałeś akcje potwierdzające posiadanie Wallhack'a, i nadałem Ci ban z takim powodem, i tak to sprawdzą, więc jak byłem w błędzie to byłem w błędzie, i nie spam tutaj oczekując na odpowiedź, jak administracja znajdzie czas to znajdzie by rozpatrzyć odwołanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beezyyyyyjs    0

Majac 21 lvl steam, dosyć drogi ekwipunek do csgo na logikę czitowalbym? - Nie... Słuchawki hyperx cloud 2, dzwiek 7.1 wszystko słyszysz ;) Te skany przez drewienko z awp byly dlatego ze słyszałem scopa przeciwnika i mierzyłem w miejsce gdzie mniej więcej mógł  sie znajdować, trudno sie pomylić w takiej sytuacji żeby nie trafić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    83

Proszę przestać pisać w tym temacie, demko zostanie sprawdzone i wtedy ewentualnie zostanie zdjęty ban.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    276

Demo z am_banana jest wystarczające aby jednoznacznie stwierdzić, że wh nie posiadasz i dla każdego reviewera powinno być to oczywiste. Miałeś kilka dziwnych strzałów, ale żeby nawet myśleć o banie za aimbota musiałoby ich być 4-5x więcej.

Adminowi proponuję w przypadkach niejasnych obejrzeć kilka razy demo z mapy i ocenić sytuację "na chłodno", a dopiero potem decydować o nałożeniu blokady.

Ban zdjęty, bardzo przepraszam za utrudnienia.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej