Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Oceń utwór powyżej

Recommended Posts

• 4 months later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

4/5 przyjemnie się słucha ;D    

3/5  

5/5 co za cudo * - *    

• 3 months later...

Dzień dobry, bo ja tu wskrzeszać przyszłam..

Dla zachowania formalności: tematyka 5/5, styl 0/5, wykonanie 1/5. Ogółem 2/5.

A teraz, mam nadzieję, że coś przyjemniejszego dla uszek ^^

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

2.5/5 jak dla mnie za dużo wszystkiego i otwór wydaje się jednolity ale żeby spowodować wypadek samochodowy to w sam raz  

• 1 month later...

Piękna rzecz, moje życie jest bogatsze dzięki temu utworowi

TBH nie zryło mi beretu, ale nieironicznie bym tego na pewno nie słuchał xD 2/5

😄

Nawet nie wiesz, jak bardzo trafiłeś w moje samopoczucie w niedzielę rano, zanim wypiję kawkę (czyli teraz).. Za to, ocena oczko wyżej.

4/5

Doublepostuję bo zlali.

Technicznie imponujące, ale w kwestii przyjemności ze słuchania (tzw. chodzenie nóżki) Blackmore & żona specjalnie mi nie podchodzi. Próbowałem kilka razy, nie da rady. 2.5/5

Jak już tak starymi prykami lecimy:

• 3 weeks later...

2.5/5, raczej nie czekam specjalnie na dzień w którym najdzie mnie na evanescence xD ani w ogóle na jakikolwiek alt metal, ale jak na gatunek za którym nie przepadam kawałek niezły.

3/5 ale głównie za to, że utwór oddaje moje emocje.. W piątek, po kompletnie hardcorowym tygodniu, gdy po po pracy i zrobieniu zakupów myślisz o tym że wreszcie chwilę odpoczniesz.. Wchodzisz z siatami do domu i dowiadujesz się, że jeden z domowników jest objawowy i będzie test..

• 4 months later...

2.5/5 altowe/eksperymentalne i atmosferyczne, kontrast tej djentowej gitary z klawiszami z deka mnie irytuje. Dziwne beaty na bębnach.

Inne Remstage którymi mnie raczyłaś były bardziej przystępne dla blackowego neandertalczyka takiego jak ja 😛

3/5 Muzyczka nawet fajna ale wokal jest do bani ;/

Rozumiem że anektujemy ten temat? 😆

• 2 weeks later...

3/5, znośne jak na nu. Sample zamiast wokalu na pewno pomagają, i to wiosło też całkiem spoko brzmi. Riff jest git.

2/5 pierwsze 41 sekund super, no a potem się zaczęło. Muzyka może i fajna by była, ale ten wokal jest nie do strawienia ;/

• 3 weeks later...