Skocz do zawartości
Gromek

Podanie na Administratora x2

2 odpowiedzi w tym temacie

Gromek    5

Czas trochę poprawiony, więc można spróbować.

1. Twój nick oraz SteamID: Knackles, STEAM_0:0:50133830

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=10860

3. Twój wiek: 21

4. "Dlaczego ty?": Gram w godzinach wieczornych 17-23 (W weekendy dłużej) i zauważyłem, że w tych godzinach nie przesiadują żadni administratorzy na serwerze (czasami widywałem Administratora Mlody). Często też na serwerze siedzą młodsze osoby które krzyczą do mikrofonu przeszkadzając innym w grze. Moją osobistą pobudką jest chęć sprawdzenia się na tym stanowisku.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jak już wyżej wspomniałem, zazwyczaj w godzinach wieczornych, po pracy. 17-23

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: To byłby pierwszy mój raz na tym stanowisku. Komendy znam, ale nie mogę stwierdzić że wszystkie (zawsze można się douczyć, prawda?).

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak i tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    83

Przyjmuję na okres testowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej